Ana sayfa YapıKredi Yapı Kredi’den Bayram Kredisi Fırsatı

Yapı Kredi’den Bayram Kredisi Fırsatı

0
PAYLAŞ
Bayram Kredisi Fırsatı
Bayram Kredisi Fırsatı

Yapı Kredi’den Bayram Kredisi Fırsatı

Yapı Kredi, ülkemizde faaliyet gösteren bankaların liderlerindendir. Müşterilerine sunduğu kampanyalar ve fırsatlar ile adından sıkça söz ettiren, rakiplerinden bir adım önde olabilmek için her zaman dinamik bir kadro ve iş disiplini ile çalışan bir bankadır. Sürekli olarak çözüm odaklı çalışan Yapı Kredi’nin konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi, tatil kredisi, eğitim kredisi, evlilik kredisi, alışveriş kredisi gibi ürünlerinin yanı sıra, önceki yıllarda oldu gibi bu yıl da bayram öncesi bir bayram kredisi kampanyası başlatmıştır.

Kısa Mesaj, İnternet Bankacılığı ya da Şubeden Başvuru

Eğer siz de bir Yapı Kredi müşterisi iseniz, internet bankacılığı veya sms ile bayram kredisi için başvurabilirsiniz. Kısa mesaj ile başvurmak isteyenler kredi türlerinden birini yazıp bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaralarını ve tekrar bir boşluk bırakarak aylık gelirlerini 4411’e mesaj olarak gönderebilirler. Bu işlem ile ön başvuru yapılmış olur.

Yapı Kredi’nin müşteri hizmetleri hattı 444 0 444 numarasını arayıp ilgili kişi ile görüşerek de bayram kredisine başvuru yapılabilir. Dileyen müşteriler, Yapı Kredi’nin kendilerine en yakın şubelerine giderek de başvurularını yapabilirler.

% 1.27’den Başlayan Oranlarla Bayram Kredisi

Bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için Bayram Kredisi, günde 10 TL, ayda 300 TL taksit ödemeli olarak ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 10.000 TL’ye kadar çekilebilmektedir.

Bayram Kredisi için başvuran müşterilerden, bazı hallerde kefil getirmesi ve gerekli belgeler ile nüfus cüzdanı örneği, maaş bordrosu ya da iş yerinden alacağı maaş yazısı örneği, son üç ay içinde alınmış ikametgah belgesi, elektrik, su ya da doğalgaz aboneliğine ait bir fatura istenmektedir.

Yapı Kredi Bayram Kredisi’nin faiz oranları, kredi notu değerlendirmesiyle ve müşteri bazlı değişiklik göstermekle birlikte; alınan 5000 TL kredi için faiz oranı % 1.39, 25.000 TL kredi için faiz oranı % 1.31 ve 50.000 TL kredi için faiz oranı % 1.27’dir. Kredinin minimum tutarı 1000 TL’den az olmamalıdır. Bayrama özel sunulan bu kredide herhangi bir değişiklik yapma ya da kredi kampanyasını sonlandırma hakkı Yapı Kredi’ye aittir.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerinden Ön Başvuru

Yapı Kredi’nin bayrama özel bu kredi kampanyası ya da diğer kredi kampanyalarıyla ilgili detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir; fırsatlar ve avantajlar hakkında Yapı Kredi personelinden bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınıza göre size uygun bir kredi kampanyası ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Yapı Kredi’nin 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcileri ile görüşüp size uygun bir kredi ürününü öğrenebilir ve ön başvurunuzu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: www.yapikredi.com.tr

Vakıfbank Bayram Kredisi

En Avantajlı Bayram Kredileri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here