Ana sayfa İhtiyaç Kredileri Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0
PAYLAŞ
Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu
Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yaşamımızın vazgeçilmezlerinden birisi oldu artık, ihtiyaç kredileri, tüketici kredileri, kredi kartları. Hatta bu krediler ile ev sahibi olan insanlar çok çok fazla oranda artış göstermektedir. Nasıl olsa ev kirası ödüyorum, yine aynı şekilde bankaya ödeme yaparım fakat ev sahibi olurum düşüncesi hiç de yanlış değildir aslında.

Bu hayallerimizi gerçekleştirmek için birçok banka seçeneği mevcuttur. Fakat bu dönemde en uygun, en düşük faizli kredi veren banka yapı kredi bankasıdır. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler, uzun süre beklemeden, düşük faizler ve uzun vadeli aylık taksitlendirme planı ile rahatlıkla kredi kullanabiliyor ve geri ödeme de herhangi zorlanma yaşamıyorlar.

İhtiyaçlarınızı bir an önce karşılamak için, kredi başvurularınızı SMS ile telefon bankacılığı ile en yakın Yapı Kredi Şubesi’nde, hatta ATM’den dahi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bankaları da mutlaka araştırın, araştırmanız sonucunda kesenize en uygun bankanın Yapı Kredi olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Yıllardan beri bireylerin en güvendiği ve her zaman tercihi olan Yapı Kredi Bankası sizlerin ihtiyaç anlarınızda sizlere sağlamış olduğu ihtiyaç kredisi olanakları ile de yanınızda olmaya devam etmektedir.

Bu bağlamda ihtiyaç kredisini alırken sizler de Yapı Kredi şubelerine gittiğinizde veya telefon bankacılığını kullandığınızda fark edeceksiniz ki sizin için de ihtiyaç kredisi konusunda en uygun banka Yapı Kredi olacaktır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler (Müşteri ve Varsa Kefil İçin)

 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 • Gelir Belgesi
  • Son 2 aya ait güncel maaş bordrosunun biri veya antetli kağıda yazılmış şirket yetkilileri tarafından imzalanmış maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
  • Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi
  • Emekliler için maaş cüzdanlarının fotokopisi
  • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi
 • Elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmete ilişkin işlem tarihinden önceki 3 ay içinde ve müşterinin adına düzenlenmiş bir fatura aslı veya 3 ay içerisinde alınmış ikametgâh belgesi (Adres paylaşım sisteminde adres bilgisinin güncel olması halinde bu maddede yer alan belgelerin beyanı gerekmemektedir.)

Nasıl Başvurulabilirim?

Bireysel krediler için:

 • İnternet üzerinden Kredi Şimdi ile başvurabilirsiniz.
 • SMS ile başvurmak için “Kredi Türü (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi” yazıp 4411’e gönderebilirsiniz. (Örnek 1: Bireysel 12345678901 1000)
 • Size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.
 • 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanalı ile başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Size en yakın Yapı Kredi ATM’sinden başvurabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi hesaplama ve İhtiyaç kredisi başvurusu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here