Ana sayfa Evlilik Kredileri Yapı Kredi Evlilik Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Hesaplama

0
PAYLAŞ
Yapı Kredi Evlilik Kredisi Hesaplama
Yapı Kredi Evlilik Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi’nin konut kredisiaraç kredisiihtiyaç kredisi gibi kredi ürünlerinin yanı sıra evlilik kredisi de var. Uygun faiz oranları ve vadelerle müşterilerine evlilik kredisi sunan Yapı Kredi yeni evlenen ya da evlilik hazırlığı yapan çiftlere kolay kredi için imkanı sağlamakta…

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Nedir?

Evlenmek isteyen çiftlerin nişan, düğün, balayı tatili gibi tüm harcamalarını kolay bir şekilde yapabilmeleri için kampanya yapan Yapı Kredi, yeni evliler ve evlenecek olanlar için bu kredi ile cazip fırsatlar sunuyor. Kolayca kredi başvurusu yaparak kredi almanız mümkün. Yapı Kredi Evlilik Kredisi için vade seçeneği 48 aya kadar olmakla birlikte müşteri dilediği takdirde farklı vade seçeneklerinden de yararlanabilmekte.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi İçin İstenen Belgeler

Yapı Kredi tarafından evlilik kredisi için istenen belgeler; nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi ya da abonesi olunan elektrik, su ya da doğalgaz gibi bir hizmetin son 3 ay içindeki bir faturası ve kredi başvurusu yapan kişinin kazancını gösteren gelir belgesi veya maaş bordrosu olmaktadır. Kredi için başvuru yapan müşterinin kendi üzerine kayıtlı bir taşınmazı ve bu taşınmazdan elde ettiği bir kira geliri varsa, bu mülke ait tapu ve kira kontratı da belgelenebilir. Emekliler ise, gelir belgesi ya da maaş bordrosu yerine maaş cüzdanı fotokopisi belgeleyebilir.

Yapı Kredi Evlilik Kredisie Başvuru Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası, müşterilerinin kolayca ve hızlı bir şekilde başvuru yapabilmesi için çeşitli kredi başvurusu seçenekleri sunmaktadır. Yapı Kredi’nin 444 0 444 numaralı telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, cep telefonunuzdan kısa mesaj ile başvuru yapabilmeniz mümkündür. Kısa mesaj ile başvuru için BIREYSEL yazıp bir boşluk bırakarak, T.C. Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak aylık gelirinizle birlikte 4411’e gönderebilirsiniz.

Ayrıca Yapı Kredi’nin resmi internet sitesinde bulunan “şimdi başvur” butonuyla da kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yapı Kredi’nin internet sitesinde evlilik kredisi hesaplama bölümden kredinin vadeleri ve faiz oranları ile farklı tutarlarda krediler için hesaplama yapabilirsiniz. Dilerseniz Yapı Kredi’nin size en yakın şubesine girerek ilgili personelden bilgi alabilir ve evlilik kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Notu Yükseltme: Kredi Kartı ile Kredi Notu Yükseltme

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here