Ana sayfa Vakıfbank Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi

1
PAYLAŞ
vakıfbank taşıt kredisi
vakıfbank taşıt kredisi

Vakıfbank Bayrama Özel 0 Km Taşıt Kredisi

Bayramda yeni bir arabanız mı olsun istiyorsunuz? Ya da uzun bayram tatili süresince kendi arabanızla tatil yapma planınız mı var? Bayram öncesinde eski arabanızı yenisiyle mi değiştirmek istiyorsunuz?

Türkiye’deki pek çok bankanın bayram öncesinde müşterilerine sunduğu, ihtiyaca göre farklı kredi türlerinde avantajlı bayram kredi paketleri mevcut. Ülkenizdeki kamu bankalarından biri olan Vakıfbank’ta bayrama özel taşıt kredisi kampanyası var. 0 km araç sahip olmak isteyenler için 48 aya kadar vade seçenekleri ile %1.13 faiz oranları sunuluyor. Üstelik ödemelerinizi, aylık eşit taksitli ödeme olarak yapabileceğiniz gibi, Vakıfbank’ın 3 ay ödemesiz dönem fırsatından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca;

  • 3 ayda bir taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli ya da
  • Değişken taksitli ödeme seçeneklerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Taşıt Kredisi Kampanya Koşulları 

Vakıfbank Bayrama özel 0 km taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak isterseniz; değeri 50.000 TL’ye kadar olan araçlarda, aracın ekspertiz değerinin %70’ine kadar ve değeri 50.000 TL’nin üzerinde olan araçlarda 50.000 TL’nin üzerinde olan kısmı için %50 oranında Vakıfbank bayrama özel 0 km taşıt kredisi fırsatından yararlanabilirsiniz. Formalitesiz olarak sunulan kolay ve kefilsiz kullanabileceğiniz Vakıfbank taşıt kredisi ile hayat sigortası yaptırma zorunluluğu da yok. Hızlı bir şekilde başvurup bayram öncesi kredi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi: Yapı Kredi’den Bayram Kredisi Fırsatı

Taşıt Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır? 

Başvurularınızı size en yakın Vakıfbank şubelerinden yapabileceğiniz gibi, dilerseniz mobil şubeden ve internet şubesinden de yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru için, Vakıfbank resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra; menüden sırasıyla Bireysel > Bireysel krediler > Taşıt kredileri, adımlarını takip ederek başvuru formuna ulaşabilirsiniz ve başvuru formundaki gerekli yerleri doldurarak kredi için başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Vakıfbank Bayrama Özel Kredi Faiz Oranları 

Dilerseniz dosya masrafsız olarak da alabileceğiniz bu taşıt kredisinde faiz oranları %1,13’den başlıyor.

  • 48 ay vadeli 20.000 TL kredi için %1,13 faiz oranı ile aylık 569,60 TL taksit ödersiniz. Dosya masrafı 100 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 17.88’dir.
  • 48 ay vadeli 20.000 TL kredi için %1,15 faiz oranı ile aylık 572,56 TL taksit ödersiniz. Dosya masrafı 100 TL’dir. Yıllık maliyet oranı % 17.88’dir.

3 ay ödemesiz dönem ve %1,13’den başlayan faiz oranları fırsatı ile Vakıfbank bayrama özel 0 km taşıt kredisi fırsatından, bayram sonrasına kadar yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: www.vakifbank.com.tr

Vakıfbank Bayram Kredisi: Vakıfbank Bayram Kredisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here