Ana sayfa Vakıfbank Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıfbank Bayram Kredisi

1
PAYLAŞ
Vakıfbank Bayram Kredisi
Vakıfbank Bayram Kredisi

Vakıfbank Bayram Kredisi

Bayram yaklaşınca, bankaların bayram kredisi kampanyaları da başladı. Vakıfbank’ta tüm bireysel ihtiyaçlarınız için düşük faizli bayram kredisi var. 48 aya varan vadelerle alabileceğiniz geleneksel Vakıfbank bayram kredisi, aylık eşit taksitli ödeme, artan taksitli ödeme ya da azalan taksitli ödeme seçenekleri gibi ihtiyaca özel ödeme seçenekleri de sunuyor. Kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için uygun olan Vakıfbank bayram kredisi, özel faiz oranları ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Üstelik başvurularınızı, cep telefonunuzdan da kolaylıkla yapabilirsiniz. SMS ile başvuru ücreti, GSM operatörünüzün belirlediği bir mesaj ücreti kadardır. Kredinizi;

  • Eşit taksitli ödeme,
  • Artan ödemeli kredi,
  • Azalan ödemeli kredi,
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli,
  • Son taksit balon ödemeli ya da
  • Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank bayram kredisi için kredi tahsis ücreti, alacağınız kredi tutarının %0.5’i kadardır.

Vakıfbank Bayram Kredisi Örnek Ödeme Tablosu  

Vakıfbank bayram kredisi ile minimum kredi kullanım tutarı 1000 TL, maksimum kredi kullanım tutarı 90.000 TL ile sınırlandırılmıştır.

  • 48 ay vadeli 20.000 TL kredi almak isterseniz, %1,20 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Aylık taksit tutarı 580,01 TL olur. Kredi tahsis ücreti 100 TL’dir. Yıllık maliyeti oranı % 19.06’dir.
  • Vakıfbank bayram kredisi ile 90.000 TL kredi almak isterseniz, 450 TL kredi tahsis ücreti ile % 1.16 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Bu kredi tutarı için aylık taksit ödemesi 2.583,20 TL’dir. Yıllık maliyet oranı ise % 18.39’dır.
  • Bu kredi türü ile 90.000 TL kredinizi 48 ay vadeli olarak, kredi tahsis ücreti olmadan almak isterseniz, aylık faiz oranı %1,20 olur. 48 ay vade seçeneğinde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.643,75 TL olur. Yıllık maliyet oranı ise % 19.56’dır.

Bayram Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank bayram kredisi başvurusunu dilerseniz şubeye gitmeden SMS ile yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; “Kredi (boşluk) T.C. Kimlik numaranız (boşluk), Aylık gelirinizi” 5724’e mesaj olarak göndermek. Başvurularınızı dilerseniz Vakıfbank internet şubesinden, mobil şubeden, Vakıfbank ATM’lerinden ve şubelerden de yapabilirsiniz. Bayram öncesi tüm ihtiyaçlarınız için Vakıfbank’tan alabileceğiniz bayram kredisi için kefil gerekmemektedir. Yüksek tutarlı kredi başvurularınız için banka, gerekli gördüğü durumlarda başvurularınızı şubeden yapmanızı ve kefil göstermenizi de talep edebilir.

Vakıfbank web sitesine buradan ulaşabilirsiniz: www.vakifbank.com.tr

Yapı Kredi Bayram Kredisi: Yapı Kredi’den Bayram Kredisi Fırsatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here