Ana sayfa TEB TEB Girişimci Kredileri

TEB Girişimci Kredileri

0
PAYLAŞ
TEB Girişimci kredileri http://www.bankakredifaiz.com
TEB Girişimci kredileri

TEB Girişimci kredileri

Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen TEB bir çok alanda kadın ve erkek girişimcilere kredi destek imkanı sağlamaktadır

Türkiye Ekonomi Bankası olarak bilinen TEB bir çok alanda kadın ve erkek girişimcilere kredi destek imkanı sağlamaktadır. Tarım alanından, Franchise ve teknolojik yatırımlara kadar her alanda işletmelere uygun faiz imkanı ve uygun geri ödeme seçenekleri ile avantajlar sağlamaktadır.

TEB Küçük İşletme Girişimci Kredileri

Bir çok banka esnaf ve ticari kredilerden yararlanabilmeniz için en az 6 ay ya da 12 aylık bir işletme geçmişiniz olup olmadığına bakmaktadır. Ancak TEB bankası bir çok bankanın aksine yeni iş kurmak isteyen genç işletmecilere iş yeri açma kredi desteği sağlamaktadır. Yeni girişimciler için kefilsiz olarak 50.000 TL destek kredisi sağlayan TEB bankası 100.000 TL destek kredisi isteyen kişilere ipotek karşılığında bu imkanı sağlamaktadır. TEB taksitli ticari kredi ve kredi garanti fonu olmak üzere 2 farklı kredi seçeneği sunmaktadır. 36 ay vadeden başlayarak 60 ay vadeye kadar geri ödeme kolaylığı sağlayan TEB isteyen kişilere 1 yıl geri ödemesiz bir şekilde kredi imkanı da sağlamaktadır.

Teknolojik Yatırım Destekleri

2016 yılında teknoloji alanında desteğini arttıran KOSGEB bir çok bankaya ilham kaynağı olmayı başarmıştır. TEB, KOSGEB’den aldığı bu ilham ile online bir çok projeden yazılıma kadar bir çok teknoloji alanına kredi desteği sağlamaya başlamıştır Teknoloji alanı için 150.000 TL ve 350.000 TL arasında kredi desteği sağlayan TEB isteyen kişilere 1 yıl geri ödemesiz şekilde kredi vermektedir. Esnek ödeme imkanları sağlayan TEB büyük hedefleri olan kişiler için 500.000 TL’ye kadar kredi destek imkanı yaratmaktadır.

Tarım Girişimciler Kredileri

Kırsal alanda çalışan çiftçilere tarım kredisi imkanları yaratan TEB çiftçilerin kendini geliştirmesi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için 1 yıl kefilsiz geri ödemesiz kredi imkanı sağlamaktadır. İş durumuna göre en az 50.000 TL ‘den başlayarak 100.000 TL’ye kadar teminat karşılığında çiftçilere kredi imkanı sunulmaktadır. 36 ay vade seçenekleri ile TEB bankası uygun şartlar da çiftçilere kredi imkanı sağlamaktadır.

Kosgeb İş Planı: KOSGEB İş Planı Nasıl Doldurulur?

Franchising Destekleri

Herhangi bir sektöre adıma atmak isteyen kişiler için franchise sistemlerine TEB kredi imkanı sunmaktadır.  Teminatsız olarak 125.000 TL  kredi veren TEB teminat karşılığında 350.000 TL’ye kadar Frachise destek kredisi sağlamaktadır. 36 ay vade ya da 60 ay vadeli bir şekilde geri ödeyebileceğiniz krediyi dilerseniz anlaşma karşılığında 1 yıl geri ödemesiz olarak ta alabilirsiniz.

TEB Kadın Girişimci Destekleri

Son dönemlerde KOSGEB’in kadın girişimcilere verdiği büyük desteklerden etkilenen bankalarda kadınların ticarete atılmasında büyük yardımlar yapmaya başlamıştır. TEB kadın girişimciler için 75.000 TL kredi destek imkanı sağlayarak 36 ay vadeli bir şekilde hizmet vermektedir. Ev hanımlara kredi imkanı sağlayan sayılı bankadan biri olan TEB kadın girişimcilere kredi konusunda büyük avantajlar sağlamaktadır.

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama: Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here