Ana sayfa Senetle Kredi Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle Kredi Veren Yerler

0
PAYLAŞ
Senetle Kredi Veren Yerler
Senetle Kredi Veren Yerler

Senetle Kredi Veren Yerler

Acil nakit ihtiyaçlar için genellikle bankalardan kredi alınır. Bankalara vurulan kredi başvuruların bazıları olumsuz yanıtlanır. Kredi notu düşük olanlara kredi veren yerler vardır. Sicili bozuk olan kişilere kredi verilmez. Büyük şehirlerde senetle kredi veren yerler bulunur. Sicili bozuk olan kişilerde senetle kredi veren yerlerden kredi alabilir.

Senetle Para Veren Kişiler

Acil paraya sıkışan kişiler senetle para veren yerlerden kredi alabiliyor. Tefecilik yapan kişilerden borç para almamanızı tavsiye ederiz. Tefecilik suçtur. Büyük şehirlerde Ankara, İstanbul, Adana, Mersin, Bursa, Diyarbakır, Antalya gibi büyük şehirlerde senetle kredi veren yerler bulunmaktadır. Senetle para veren yerler arasında; faktöring şirketleri, tefeciler, bankalar, ikrazatçılar bulunur. Bankaların senet karşılığı kredileri esnaflara vermektedir.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Elden taksit imkânı ile senet karşılığı altın satan kuyumcular bulunur. Senet karşılığı altın alıp satarak parayı alabilirsiniz. Bulunduğunuz il ya da ilçede kuyumcuları araştırarak bulabilirsiniz.

Senetle Telefon Almak

Senetle telefon alıp satarak nakit paraya çevirebilirsiniz. Telefon bayileri ve teknoloji firmalarından alabilirsiniz. 5.000 TL’ye aldığınız telefonu hiç kutusunu açmadan 4.500 TL’ye satarak parayı alabilirsiniz. Telefon alıp satarken elde edeceğiniz parada ufak zararlar olabilir.

Senetle Araba Almak

Bankalardan kredi alıp araba alamıyorsanız, senetle araba satan galerilerden araba alabilirsiniz. Senetle araba alıp satan galeriler daha önce olumsuzluklar yaşadığı için ücretini bir kısmını peşin alabiliyor. Ya da senetle araba satmamayı tercih ediyor. Son günlerde www.wowwo.com internet sitesi senetle 2.’inci el araç satışı gerçekleştiriyor. Wowwo’nun Türkiye’nin birçok yerinde bayisi bulunuyor. 36 aya kadar vade seçeneği fırsatı sunuyor.

Sicili Bozuk Olan Kişilere Kredi Veren Var Mı?

Sicili bozuk olan ve kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankalar pek bulunmamaktadır. Bazı şartlar getirilerek Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank, Denizbank, Yapı Kredi Bankası sicili bozuk olan kişilere kredi veriyor. Uygun faiz oranları ve 36 ay vade seçenekleri bulunuyor.

Kredi Notu Düşük Olan Kişiler Nasıl Kredi Çekebilir?

Bankalar Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile çalışmaktadır. Kredi başvurularında öncelikle kredi notu incelenir. Diğer kredi derecelendirme seçeneklerine bakılır. Kredi çekmek için kredi notunun 1.300 ya da üstü olması gerekir.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Bankalar senetle borç para vermez ancak senetle kredi verebilir. Ziraat Bankası, İş Bankası ve Fibabanka senetle kredi veren bankalardandır.

Senetle Beyaz Eşya Satan Yerler

Senetle beyaz eşya satan teknoloji firmaları bulunuyor. Firmalardan elektronik ürünleri alıp tekrar satarak nakit paraya çevirebilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktöringler

Türkiye’de senetle para veren faktöring şirketleri bulunur. Resmi olarak bu işi yapan faktöring firmalarını BDDK’nın internet sitesinden kontrol edebilirsiniz. ABV faktöring, Arena faktöring, TEB faktöring, Fiba faktöring, Halk faktöring, Garanti faktöring, MNG faktöring, TAM faktöring şirketlerini inceleyebilirsiniz.

Senet Karşılığı Kredi Veren Bankalar adlı yazımızda senetle bankalardan nasıl kredi alabileceğiniz doğrultusunda bilgiler verilmiştir…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here