Ana sayfa İhtiyaç Kredileri QNB Finansbank 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi

0
PAYLAŞ
QNB Finansbank 15 TL ödemeli ihtiyaç kredisi http://www.bankakredifaiz.com
QNB Finansbank 15 TL ödemeli ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin en iyi bankacılık hizmetini sağlayan bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti sağlıyor.

Türkiye’nin en iyi bankacılık hizmetini sağlayan bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, en düşük fiyatlarla en iyi hizmeti sağlıyor. Günlük 15 Türk Lirası taksitle yüksek miktarlarda kredi olanağı sağlayan Finansbank, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı da sunuyor.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisinin faiz oranları ise vade farkında göre değişim göstermektedir. 1.27’den başlayan faiz oranları sayesinde diğer bankalara oranla çok daha avantajlı seçenekler sunuyor. Ödemelerde büyük kolaylık sağlayan, aksaklık ya da farklı durumlar için 3 ay erteleme seçeneği sunan Finansbank, müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor ve zor duruma düşmelerinin önüne geçiyor.

Günde 15 TL Ödemeli İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Günlük 15 TL ödemeli, sabit faiz oranlı ve sabit ödemeli ihtiyaç kredisi sayesinde tüm eksiklerinizi ya da ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Ödeme miktarı ve faiz oranlarını 48 ay boyunca sabit tutulması, 3 ay erteleme seçeneği ve düşük faiz oranları ile kullanılabilecek en iyi ihtiyaç kredisi olma özelliğini taşıyor.

QNB Finans bank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmek için birçok alternatif yöntem bulunmaktadır. En çok kullanılan ve anlık cevap alabileceğiniz sistemler ise dijital başvuru yöntemleridir. Resmi web sitesi ve SMS yolu ile yapacağınız başvurular en geç 2 saat içerisinde sonuçlanacaktır.

T.C Kimlik numaranızı 5030’a göndererek başvurabileceğiniz kredi sayesinde 2 saat içerisinde paranızı hesabınıza alabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinde form doldurmanız da aynı hızda kredi kullanmanıza olanak sağlayacaktır. QNB Finansbank ile ilk defa çalışanlar mutlaka şubelere gidip banka hesabı açtırmaları gerekmektedir. Eğer mevcut banka hesabınız var ise talep ettiğiniz ücret dakikalar içerisinde hesabına yatabilmektedir.

Başarılı sonuç almanızı arttıracak ve en garanti yöntem ise şubelerde bulunan bireysel bankacılık uzmanları aracılığı ile başvurmanızdır. Gerekli belge ve evrakları teslim etmeniz, banka müdür ile konuşmanız ve diyaloğunuz kredi almanızı kolaylaştıracaktır.

QNB Finansbank Günde 15 TL İhtiyaç Kredisi Şartları

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. Hayat sigortasının ücreti ise yaşınız, cinsiyetiniz ve sağlık durumunuza göre farklılık gösterebilmektedir. 25-40 yaşlarında bireylerin ortalama sağlık sigorta ücreti ise 350 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Ancak bu ücret kişiden kişiye değişim göstermektedir.

Aynı zamanda kredi notunuzun yüksek olması ve bankalar ile kötü geçmişinizin olmaması kredi alma ihtimalinizi yükseltmektedir. Kredi kartı ödemelerinizi düzenli yapmanız, banka hesabınıza düzenli para girişi ve çıkışı yapılmış olması oldukça önemlidir. Aynı zamanda maaş bordrosu ya da vergi levhası gibi gelirinizi ispatlayacak belgeler de istenebilmektedir. Özellikle QNB Finansbank ile ilk defa çalışacak olan bireylerden bu tarz belgeler istenebilmektedir.

QNB Finansbank 10 bin Türk lirası kredi kampanyasından 48 ay vade seçeneği kullanacak olan müşteriler aylık 295 TL ödeyeceklerdir. Ancak faiz oranlarında ve vade sayısında farklılıklara göre bu ücret günlük 20 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Finansbank Kredi Kartları – Özellik ve Avantajları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here