Ana sayfa QNB Finansbank ONB Finansbank Yaz Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ONB Finansbank Yaz Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

0
PAYLAŞ
ONB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?
ONB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ONB Finansbank Yaz Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yaz mevsimin getirdiği güzellikler ile beraber ev ve tatil masraflar da artış göstermektedir. ONB Finansbank tarafından yaz…

Yaz mevsimin getirdiği güzellikler ile beraber ev ve tatil masraflar da artış göstermektedir. ONB Finansbank tarafından yaz için ihtiyaç kredisi kıvamında Finansbank yaz kredisi insanlara sunulmaktadır. Bu kredi sayesinde bütün yaz süresi içerisinde 3 ay ertelemeli ihtiyaçları karşılamak için finansman alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Yaz aylarında yeni dönem için eğitim giderleri sağlanması gerektiğinden dolayı Finansbank’ın sunduğu kredi fırsatından yararlanarak geri ödeme kolaylığı avantajına sahip olabilirsiniz.

Yaz Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

 • Yaz kredisi en fazla 3.000 TL destek vermektedir ve vade süresi 12 ay olarak tanımlanabilir.
 • Yaz kredisinin özelliklerinden biri krediye başvuru yapan herkesin zorunlu olarak hayat sigortası yaptırması gereklidir. Yaş olarak 47 esas alınmıştır. Finansbank sağladığı tüm ihtiyaç kredileri için hayat sigortası yaptırma kuralı vardır.
 • Yaz için Finansbank’tan ihtiyaç kredisialmak isteyen kişiler tercihe göre 3 ay erteleme seçeneğini kullanmadan krediden yararlanabilirler. 3 ay ertelemeli yaz kredisi almak isteyen kişiler ise kolayca bu krediyi alabilmektedirler.
 • Müşterinin talep ettiği kredi tutarı bazı özel durumlar içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Bazı müşteriler 3.000 TL üzerinde kredi alabilmektedirler. Gerekli kuralları, detayları öğrenmek ve bunlara hızlıca adapte olmak için en yakın QNB Finansbank şubesine uğrayarak gereken işlemleri tamamlayabilirsiniz.
 • Yaz kredisinin azami faiz oranı yüzde 1,27 olarak size sunulmaktadır.
 • Banka tarafından kredi tahsis ücreti alınır. Ayrıca alınan kredinin yüzde 0,5’i genellikle tahsis edilen orandır.
 • Kredi başvurusu yapacak olan kişiler için zorunlu olan hayat sigortası primi, kredi miktarının yüzde 1,06’sı olarak saptanır, bu tutar da 15,90 TL’dir

Finansbank Kredi Başvurusu İçin Yapılması Gerekenler

 • Finansbank kredi başvurusuiçin ön başvurunun sağlanması gereklidir.
 • Finansbank’tan kredi almak isteyen insanlar, metin mesajına T.C kimlik numarasını yazarak, mesajı 5030’a gönderebilirler. Bu işlem ön başvurunun yapılmasını sağlar.
 • Sms gönderim tutarı tüm telefon hatları için 0,65 TL şeklindedir. Kredi sms başvuruları içerisinde mesaj ücretlendirme işlemi birim fiyattan yapılır.
 • Online veya telefondan ön başvuru yapmaya vakti olmayan insanlar Finansbank şubesinden de kredi başvuru işlemlerini yapabilirler.

Dosya Masrafsız Krediler

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here