Ana sayfa Kredi Kartı Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

2
PAYLAŞ
Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar
Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Sizler için üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankaları bu makalemizde detaylı bir şekilde hazırladık. Bu makale sayesinde Üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar arasından en avantajlısını seçip bu kartlara sahip olabilirsiniz.

Üniversite öğrencilerinin gerek online alışverişlerde olsun gerekse günlük hayatlarında bir çok ihtiyaçları oluyor. Bu ihtiyaçların giderilmesi içinde kimi zaman kredi kartı gerekiyor. İşte tam bu zamanda öğrencilere kredi kartı veren bankalar ile kolaylıkla ve hızlıca kart başvurusu yapabilirsiniz. Öğrenciliğiniz süresinde farklı farklı kredi kartına sahip olmak yerine tek ve en avantajlı kredi katının hangisinin olduğunu öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi iyice inceleyiniz.

Daha önce sitemizde kredi kartları ve anında kredi kartları ile alakalı yazılar hazırlamıştık. Bu seferde öğrenciler için özel bir yazı hazırladık. Bu bankalar içerisinde size en uygun ve en avantajlı kredi kartını seçip online başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Daha önceki kredi kartları ile alakalı yazılarıma ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Öğrenciler için En Avantajlı Kredi Kartları

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar
Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı – İş Bankası

İş bankasının Öğrenciler için hazırladığı İş’te Üniversiteli kartının sizin için sağladığı bir çok avantaj bulunmaktadır. Bunları birincisi ve öğrenciler için büyük bir ihtiyacı karşılayacak olan Müzekart özelliğidir. Müzekart özelliği ile birçok müzeyi hiçbir ücret ödemenden gezebileceksiniz. Bunun dışında Maximum kart özelliğine sahiptir. Böylelikle maximum kartın getirdiği bütün avantajlardan faydalanabileceksiniz. Kart limiti ise ilk olarak 400 TL oluyor ve daha sonrasında yükseltme talepleriniz doğrultusunda artıyor. Bu karttaki borç gecikme faizi %2.60 oranındadır. Ayrıca ilk sene için yıllık kart aidatı almayan bu kredi kartının sonraki yıllar için belirlemiş olduğu aidat miktarı 20 TL dir.

ÜniversiTEB Kart – TEB Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası ( TEB ) Üniversiteliler için hazırladı bu kart vasıtasıyla bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Kredi kartı limitiniz başlangıçta 400 TL olarak gönderilmektadir. Tabi bu limit talepde bulunmanız halinde süreç içerisinde sürekli artmaktadır. Gecikme faizi oranı olarak %2,60 belirlenmiştir. Bonus kart özelliği olan bu kart sayesinde, bütün bonus kart avantajlarından faydalanabilirsiniz. Öreğin hafta içi yapıcağınız 50 TL ve üzerindekli kredi kartı harcamalarınıza, hafta sonu gidilecek sinema tiyatro biletlerinde %50 lik bir indirim yapılmaktadır. Bu kartın yıllık ücreti 7 TL olarak belirlenmiştir.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar
Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Genç Kart – Ziraat Bankası

Ziraat bankasının Üniversiteliler için hazırladığı Genç Kart ile 5 yıl boyunca kart aidat ücreti ödemezsiniz. Kredi kartının limitleri Lisans öğrencilerin 500 TL, Yüksek lisans öğrecilerine 800 TL, Doktora öğrencilerine ise 950 TL’dir. Hali hazırda kyk bursları ve krediler için ziraat bankası kullanılmaktadır. Böylelikle tek kart kullanma avantajı yanısıra, genç kart avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Bunun dışında kyk ödemesi alıyorsanız, hemen bir ziraat bankası şubesine giderek genç kart talebinde buluna bilir ve kredi limitinizi hemen hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartının Maximum kart özelliğinden dolayı Maximum’daki tüm özellik ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Axess exi26 – Akbank

Akbankın bu kredi kartı ile öncelikle axess kartta bulunan avantajların tümüne sahip olabilirsiniz. Taksit, nakit avans ve borç öteleme gibi avantajlar için kartınızı kullanabilmeniz mümkün. 26 yaş altında olan kişiler için sunulan bu kart ile yapılan alışverişlerde Chip-Para kazanabilirsiniz ve pu chip puanları alışverişlerinizde harcayabilirsiniz. Bunun dışında harcamalarınızı sonradan taksitlendirme özelliğide vardır. Kredi kartının yıllık aidat ücreti 20 TL’dir. ( exi26 isminden anladığınız üzere yaş sınırı bulunmaktadır. Kartın ismi çok yaratıcı)

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar
Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar
Like Card – Vakıfbank

Öğrenciler için kredi kartı hazırlayan bir diğer banka da Kamu bankası olan Vakıfbanktır. Öğrenciler için özellikle dikkat çekici olan bir özelliği ise, her yıl ortalamasını arttıran öğrencilere Like Card 10bin Puana kadar LikePuan hediye etmektedir. Öğrenciler arasında çok popüler olan bu kredi kartına sahip olmak için Vakıfbank Online şubelerinden yapabilirsiniz.

Kredi Play – Yapı Kredi

Yapı kredinin Üniversiteliler için hazırladığı kredi kartı Kredi Play ile Word Kart’ı sahip olduğu bütün özelliklerden faydalanabilirsiniz. Word kartın bütün avantajları bu kart üzerinde de geçerlidir. Gecikme faizi %2,5 olan kredi kartının, Yıllık aidatı ise 38 TL olarak belirlenmiştir.

Bu yazımızda Öğrenciler için Özel kredi kartları hazırlayan bankaları listeledik. Bu makaleyi inceleyerek Öğrencilere verilen kartlar arasında en uygunu ve en avantajlısını seçebilrisiniz. Bankaların online şubelerinden yada müşteri hizmetlerini arayarak ta kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın 2018

2018 yılının En Kolay Kredi Kartı Veren Bankaları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here