Ana sayfa Krediler Kredi Ödemelerini Hatırlamak İçin 5 Mobil Uygulama

Kredi Ödemelerini Hatırlamak İçin 5 Mobil Uygulama

0
PAYLAŞ
Kredi Ödemeleri
Kredi Ödemeleri

Kredi Ödemelerini Hatırlamak İçin 5 Mobil Uygulama

Akıllı telefonların hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırdığı bilinen bir gerçek. Eğlence amacının yanında, hayatımızı çok kolaylaştıran işlevleri de var. Ancak finansal uygulamalar, yeteri kadar öne çıkmıyor. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı kontrol altına almak ve zamanında ödeme yapmak için, size borçlarınızı hatırlatacak ve bütçe kontrolü yapabileceğiniz daha kolay yollar arıyorsanız, bu yazımızda 5 farklı mobil uygulama alternatifi bulabilirsiniz…

Credit Karma Mobile 

  • Ücretsizdir.
  • Android ve iOS uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Kredi borçlarınızı yönetebileceğiniz akıllı bir uygulamadır. Bu uygulama ile kredilerinizi kolayca takip edebilirsiniz. Ayrıca; kredi puanınızı etkileyen faktörler, kredi notunu yükseltmek için öneriler ve tasarruf etmenize yardımcı olacak kredi ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Credit Sesame

  • Ücretsizdir.
  • Android ve iOS uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Credit Sesame, başka bir ücretsiz uygulamadır. Kredi puanınızı ve kredilerinizi takip etmenizi sağlar. Ayrıca aylık borç ödemelerinizi özetler ve toplam borç bakiyelerini listeler.

Mint Personal Finance

  • Ücretsizdir.
  • Android, iOS ve Windows uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Mint uygulaması, harcamalarını takip etmenizi kolaylaştırır. Bu uygulama, bankacılık ve kredi kartı işlemlerinizi sınıflandırır. Böylece nereye ne harcadığınızı hızlı ve kolay bir şekilde görebilirsiniz. Bu uygulamanın fatura hatırlatıcıları, bakiye uyarıları ve harcama uyarıları gibi özellikleri de bulunmaktadır. Mali hedefler oluşturabileceğiniz bu uygulama, bütçenizi nasıl hesaplayacağınızı öğretir.

Check: Pay Bills, Credit Cards

  • Ücretsizdir.
  • Android, iOS ve Windows uygulama marketlerinden indirebilirsiniz.

Tüm faturaların, kredi ve kredi kartlarının son ödeme tarihlerini hatırlamak zordur. Check: Pay Bills, Credit Cards uygulaması, ayarlamaları yaptıktan sonra faturalarınızın günü geldiğinde size bildirimler göndererek, ödeme yapma ve ödemeleri planlama olanağı sunar. Bu uygulama ile birden fazla kredi kartı, banka hesabı ve fatura ödemelerinizi yönetebilirsiniz.

Debt Planner and Calculator

  • Ücretsizdir.
  • Android uygulama marketinden indirebilirsiniz.

Bu borç planlama uygulaması; borçlarınızı organize eder ve planlama yapmanızı sağlar. Bunların yanında, borçlarınız ve ödeme tutarlarına dayanarak borçları bitirmek için ne kadar zamana ihtiyacınız olduğunu da söyler. Uygulama, öncelikle asgari ödeme tutarlarına göre ödeme miktarını hesaplar. Uygulama marketinden 7 TL karşılığında indirebilirsiniz.

Not: Yerli uygulamaları bu konuda çok yeterli bulmadığımız için yazımızda sadece yabancı uygulamalara yer verdik.

Kredi Geçmişinin Yeni Kredi Başvurusundaki Etkisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here