Ana sayfa Genel Kredi Kartı Limitin Artılma Yolları

Kredi Kartı Limitin Artılma Yolları

1
PAYLAŞ
Kredi Kartı Limitin Artılma Yolları
Kredi Kartı Limitin Artılma Yolları

Kredi Kartı Limitin Artılma Yolları

Kredi kartı limitleri ilk olarak sizin aylık gelirinize göre değerlendirilerek verilen bir kart olmaktadır. Eğer bu kartınızı düzenli bir şekilde kullanıyor ve ödemeleriniz de herhangi bi gecikme yaşatmıyorsanız o banka için sadık müşteri olmayı başardığınız anlamına gelmektedir. Üstelik bu performansınızı uzun süreler sürdürmeyi başarıyorsanız o zaman kredi kartı limitinizi arttırmak için talepte bulunabileceğinizi de söylemek isteriz.

Zaten ödeme konusunda sorun yaşatan bir müşteri değilseniz banka yetkililerin sizlere bu artırımı düzenli ve otomatik bir şekilde yapacağını görebilirsiniz. Bunun haricinde sizde şubelerden, telefon bankacılığından ya da atm işlem bölümlerinden bu talepte bulunabilirsiniz. Yapılacak olan değerlendirme neticesinde kredi kartı limitinizin arttırılıp arttırılmayacağı kararını da böylece vermiş olacaktır.

Ancak burada esas sorulması gereken sorunun kredi kartı limiti nasıl artırılır olması gerektiği de kaçınılmaz bir gerçektir. İşte bu konuda siz değerli ziyaretçilerimize en güncel bilgileri vermeye çalışıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür eder ve hemen limit arttırmak için bu yolları izlemenizi tavsiye ederiz.

Aşağıdaki listede sizi uygun banka ve kartınızı seçerek kredi kartı limiti artırma nasıl yapılır görebilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Kredi Kartı Limiti Artırma

  • SMS ile limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan, ARTIR, İSTENİLEN LİMİT, KART SON 6 HANE , AYLIK NET GELİR bilgisini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a, yurt dışından talepte bulunmak için 3340 yerine 0532 752 33 40’a sms gönderebilirsiniz. (Örnek: ARTIR 2000 353010 5000)

Akbank Axess Kredi Kartı Limiti Artırma

Kullanmakta olduğunuz Kredi Kartı limitiniz, tanımlanmış müşteri limitinizin altında ise; Akbank Direkt İnternet’ten, 444 25 25 Akbank Çağrı Merkezinden, Akbank Şubeleri ve ATM’lerinden kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Müşteri limitinizi artırmak içinse; gelir durumunuz ve mal varlıklarınızdaki değişiklikleri belgeleyip, limit artış dilekçeniz ve gelir belgelerinizle beraber Akbank Şubeleri’ne iletebilir veya belgelerinizi (0262) 686 96 46 numaraya faks çekebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra, size konu ile ilgili bilgi verilecek ve uygun bulunması durumunda, kredi kartı limitiniz yükseltilecektir.

Yapı Kredi World Kredi Kartı Limiti Artırma

Vaktiniz varsa hemen bir yapı kredi şubesine giderek güncel gelir belgenizi sunarak kredi kartı limit artışı için başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca yapı kredi internet bankacılığını kullanıyorsanız yönetim paneli üzerinden limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

Son olarak yapı kredi telefon bankacılığı ile kredi kartı limitinizi artırmanız mümkün işte telefon numarası 444 0 444

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here