Ana sayfa İş Bankası İş Bankası’ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi

İş Bankası’ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi

0
PAYLAŞ
İş Bankası’ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi
İş Bankası’ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi

İş Bankası’ndan Yabancılara Özel Ev Kredisi

İş Bankası ile ev hayallerinize siz de kavuşabilirsiniz. Türkiye’nin en eski ve en köklü bankası olan Türkiye İş Bankası kurduğunuz her hayali gerçekleştirebilmek için her zaman sizin yanınızda. İster acil nakit ihtiyaçlarınız için, yeni kuracağınız bir iş hayaliniz için ya da ev veya araba satın almak için en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek ya da www.isbankası.com adresini ziyaret ederek tüm hayallerinize kavuşabilirsiniz.

İŞ BANKASI İLE EV SAHİBİ OLMAK HAYAL DEĞİL

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir ev mi var? uygun miktarı bir araya getirip bir türlü hayalini kurduğunuz evi satın alamıyor musunuz? Türkiye’de yaşamak istiyorsunuz ama yabancılar ihtiyaç kredisi çekebilir mi diye düşünüyorsunuz? İş bankası ile ev sahibi olmak artık çok kolay. Sizin sadece yapmanız gereken İş Bankasına gelip başvuru yapmak. En yakın İŞ bankası şubesine ya da internet üzerinden ev kredisi için başvuru sürecinizi tamamlamanız ile beraber hayallerinize kavuşabilirsiniz. Aylık gelirinizi gösteren belge, size ait olan kredi notunuz ve kullanmak istediğiniz kredi miktarı ile ilgili bilgiler tamamlandıktan sonra sizin almak istediğiniz kredi miktarına karşılık gelen vadeler hesaplanacaktır. Geri ödeme tablonuzun hazırlanması ve ödemek istediğiniz vade ve miktar ile ilgili bilgiler de tamamlandıktan sonra ilk önce sizinle ilgili bir ön değerlendirme yapılmaktadır.

Yabancılara kredi veren yerleri yazımızda detaylıca bulabilmeniz mümkündür.

Ön Değerlendirme

Ön değerlendirme ile ilgili araştırmalar hızlıca tamamlandıktan sonra satın almak istediğiniz eve ait tapuyu bilgisayar üzerinden yükleme yaparak ekspertiz sürecinizin başlatılmasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekspertizlerimiz satın almak istediğiniz ev ile ilgili araştırma sürecini tamamladıktan sonra bize vermiş olduğunuz e posta adresine konu ile ilgili bir bilgilendirme yazısı gelecektir.

Daha sonra gelen eposta ile beraber başvuru yaptığınız İş Bankası şubesi ev kredisi ile ilgili gerekli olan belgeler için sizinle iletişime geçecektir. Tamamlamanız gereken evrakları İş bankası şubesine teslim etmenizin ardından ev kredisi talebiniz en kısa zamanda onaylanmaktadır ve bu onayın ardından başvuru yaptığınız şubeye gidip kredi sözleşmesini imzalayabilirsiniz. Talep ettiğiniz ev kredisi tutarı anında hesabınıza geçecektir.

Banka Konut Kredisi Faiz Oranları  2018

Son işlemler

Tapu ve ipotek işlemleri ile ilgili işlemlerin tamamlanmasından sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır. İş bankası ile ev sahibi olmak bu kadar kolay.

Türkiye’de yaşamak isteyen yabancı uyruklu müşteriler de aynı aşamaları tamamlayarak İş Bankasına özel ev kredisinden yararlanabilirler. Yabancılara özel ihtiyaç kredisi İş Bankasında.

Konut Kredisi ile Ev Nasıl Alınır? Neden Reddedilir?

Konut Kredisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here