Ana sayfa İş Bankası İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

1
PAYLAŞ
İş Bankası’ndan Cebiniz İle Dost İhtiyaç Kredisi Fırsatı
İş Bankası’ndan Cebiniz İle Dost İhtiyaç Kredisi Fırsatı

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Hesaplama

İş bankası kredi başvurusunu size özel faiz oranları ile isterseniz cep telefonunuzdan isterseniz telefon bankacılığından veya şubelerden başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUNUZU NASIL GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ?
  • İş bankası internet sitesinden “ihtiyaç kredisi hemen başvur” seçeneğinden,
  • İş bankası internet şubesinden “anında kredi” seçeneği ile
  • İşCep’te “anında kredi” seçeneği ile
  • Cep telefonunuzdan sms gönderimi sağlayarak
  • Bankamatiklerden kredi başvurusu seçeneğinden
  • Telefon bankacılığını arayarak kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İş bankası ihtiyaç kredisi onaylandığı takdirde iş bankasına ait hesabınız olması durumunda mobil şube aracılığı ile şubelere gitmeden kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. İstediğiniz bir iş bankası şubesinden de isterseniz toplu bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç krediniz onaylandığı takdirde, kredi ödeme tarihlerinizde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir. Kredi taksitlerinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan internet bankacılığından veya iştecep uygulamasından kolaylıkla ödeme sağlayabilirsiniz. Eğer iş bankası hesabınızda yeterli bakiye yoksa farklı bir bankaya ait hesabınızdan iş bankası hesabına düzenli ödeme talimatı vererek de her ay aynı tarihlerde hesabınıza para aktarımı sağlayabilirsiniz.

 

KREDİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

  • Başvuru formu
  • Nüfus cüzdanı
  • Gelirinizi belgeleyen bir belge

Kredi başvurularınızı internet şubesinden veya iştecepten yapmanız durumunda 25.000 TL’ye kadar 48 ay vadeli bir şekilde şubeye gitmeden hesabınıza aktarımda bulunabilirsiniz. Gönderdiğiniz her SMS için bir kısa mesaj olarak ücret alınacaktır.

İŞ BANKASI’NIN BİREYSEL İHTİYAÇ KREDİSİ İLE İLGİLİ KAMPANYALARI

Maaşım İş Bankası’nda Kredisi

Maaşını iş bankasından alan müşterilere ve emekli müşterilere hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya 6 Şubat 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Eğer iş bankası maaş müşterisiyseniz veya emekliyseniz SMS ile hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS dışında ATM, internet şubesi, iştecep, telefon bankacılığı kanallarından da başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun sonucu hemen cep telefonunuza gelecektir. 5000 TL’den 50.000 TL’ye kadar olan başvurularınız için faiz oranı %1,27’dir. 50.000 TL’den yüksek başvurularınız için ise faiz oranı %1.25’tir.

Eğitim Kredisi Kampanyası

İş bankası eğitim sektöründe de kolaylık sağlayarak eğer ücretli özel sektör, serbest meslek sahibi veya emekli iseniz ve okul gelirini ödediğinize dair belgeyi ibraz ederseniz aylık %1,25 faiz oranı ile 12 ay vadede isterseniz eğitim kredisi imkanından yararlanabiliyorsunuz.

İş bankası faiz oranları başvuracağınız kampanyaya göre değişkenlik gösterebiliyor. Ancak kampanya dışında eğer kredi başvurusunda bulunacaksınız. Hesaplamalarınızı ise iş bankasının resmi sitesinden görüntüleyebilirsiniz.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi başvurusu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here