Ana sayfa Bankalar İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

0
PAYLAŞ
İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi
İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Kredi almak istediğiniz bankalar öncelikle gelir belgesi isterler. Rekabet ortamının artmasıyla birlikte bankalar bazen gelir belgesi şartını aramaz. Bu tür krediler gelir belgesiz kredi olarak adlandırılmıştır. Maddi durumu iyi ancak gelir belgesi sunamayan kişiler bu krediyi kullanmayı tercih ederler. Gelir belgesiz kredi veren bankalardan bir tanesi İş Bankası’dır. İş Bankası gelir belgesiz kredi veriyor.

İş Bankası gelir belgesiz kredi miktarı 25.000 TL’dir. Uygun faiz oranları ve 48 ay vade seçeneği bulunuyor.

Gelir Belgesiz Kredide Kredi Notunun Önemi

İş Bankası gelir belgesiz kredi veriyor. Bankalar gelir belgesiz kredi verirken, gelir belgesi talep etmeyebilir. Gelir belgesi istenmez ama burada en önemli seçenek kredi notudur. Kredi notunuz düşükse, bankalardan gelir belgesiz kredi almak zor olacaktır. Gelir belgesiz kredi almak istediğinizde İş Bankası kredi notunuzu inceleyecektir.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İş Bankası şubelerine giderek, gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bankanın müşteri temsilcisiyle görüştükten sonra kredi notunuz incelenir. Başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredinizi hemen alabilirsiniz.

İş Bankası SMS İle Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Banka şubelerinden kredi başvurusu yapıldığı gibi cep telefonunuzu kullanarak kısa mesaj gönderip, kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra büyük harflerle NAKIT yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazın ve boşluk bıraktıktan sonra almak istediğiniz kredi miktarını yazıp 4402’ye mesaj göndermeniz gerekiyor.

Halk Bankası Kredi: Halk Bankası Gelir Belgesiz Kredi

İnternet Üzerinden İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Günümüzde teknoloji gelişti. İnternet üzerinden de kredi başvurusu yapılabiliyor. İş Bankasının internet sitesine girdikten sonra; sitenin üst tarafında bireysel, krediler, hemen başvur adımlarını takip ediniz. Karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız gerekiyor.

İş Bankası İnternet Şubesi Ve İş Cep Mobil Uygulama Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Banka müşteriyseniz gelir belgesiz kredi başvurusunu yapmak çok kolay. İş Bankası internet şubesi ve cep mobil uygulamasını kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Müşteri numarası ve parolanızı girdikten sonra bir pencere açılır. Kredilerim bölümünden kredi başvurusu yapmanız gerekir. Kredi miktarı ve vade seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Telefon Bankacılığı Ve ATM’lerinden Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

İş Bankası telefon bankacılığı ve banka ATM’lerini kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Telefon bankacılığı için 0850 724 0 724 numaralı telefon numarasını aramanız gerekiyor.

Gelir Belgesiz Kredi: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here