Ana sayfa İhtiyaç Kredileri İhtiyaç kredisi hesaplama ve İhtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi hesaplama ve İhtiyaç kredisi başvurusu

10
PAYLAŞ
İhtiyaç kredisi
İhtiyaç kredisi

İhtiyaç kredisi hesaplama ve İhtiyaç kredisi başvurusu

İhtiyaç kredisi, ihtiyaç sebebinize göre farklı vade, tutar ve şartlarla çekebileceğiniz nakit kredi ürünüdür. İhtiyaç kredisi hesaplarken vadeyi 36 aya kadar uzatabilir, bu sayede taksitlerinizi aylık gelirinize göre düzenleyebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi, ihtiyaç sebebinize göre farklı vade, tutar ve şartlarla çekebileceğiniz nakit kredi ürünüdür. İhtiyaç kredisi hesaplarken vadeyi 36 aya kadar uzatabilir, bu sayede taksitlerinizi aylık gelirinize göre düzenleyebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç kredisi hesaplaması yaparken bankaların tekliflerinde sunduğu faiz oranlarına, komisyon, dosya masrafı ve sigorta şartlarına dikkat etmelisiniz. En uygun teklifi seçerken başvuru öncesinde tüm bu şartları göz önünde bulundurarak hesaplama yapmanız ve teklifleri karşılaştırmanız gerekmektedir. Böylelikle tüm ihtiyaç kredisi tekliflerini en doğru şekilde karşılaştırmış ve kendi ihtiyacınıza en uygun olanını seçmiş olursunuz.

Kendinize uygun şartlarla ihtiyaç kredisi sorgusu ve hesaplaması yapmak için üstteki formu kullanabilirsiniz. Bir sonraki teklif karşılaştırma sayfasında sizin arayışınıza göre oluşturulan indirimli banka tekliflerini ve detaylı masraf bilgilerini görecek, en doğru şekilde karşılaştırma yapabileceksiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyacınıza uygun tüketici kredisine başvururken zarar etmemek için çok sayıda bankayı karşılaştırmak ve doğru teklifle ilerlemeniz önemli. Hesap kurdu olarak çok sayıda banka ile çalışıyoruz ve herhangi bir banka ile organik bağı olmayan, tüketicinin yanında yer alan bir ekibiz. Bu sayede en hesaplı ihtiyaç kredisi teklifini seçmenizi, hızlı ve güvenli bir şekilde banka onayınızın işleme alınmasını ve kredi kullanım sürecinizin takibini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Acil nakit veya alışveriş ihtiyaçlarınıza cevap veren en iyi krediyi belirledikten sonra banka tarafında başvuru sürecini tamamlamak için gereken evrakları sizin için aşağıda sıraladık:

  • İhtiyaç kredisini kullanacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Gelir belgesi fotokopisi
    • Kişi ücretli çalışan ise son maaş bordrosu veya şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş yazısı
    • Serbest meslek sahibi ise vergi levhasının kopyası
    • Emekli ise maaş cüzdanı
    • Kira geliri varsa tapu ve kira kontratı kopyası

Son 3 ay içinde alınmış ikamet belgesi veya elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi abonelik gerektiren bir hizmet için düzenlenmiş fatura aslı.

Masrafsız Kredi Veren Bankalar adresine gözatabilirsiniz.

Her bankanın kredilendirme süreci ve ihtiyaç kredisi başvurusu için talep edilen evraklar farklılık gösterebilir. Bazı bankalar sadece kimlik fotokopisi ile ihtiyaç kredisi başvurusu alabilirken diğer bankaların yukarıda listelenenlere ek olarak farklı evraklar isteyebileceği unutulmamalıdır. İhtiyaç kredisi başvurunuz sonrasında kredinizin onaylanması için kefil gerekmesi durumunda başvurunuza kefil olacak kişinin de başvuru evrakları gerekecektir.

İhtiyaç kredisi başvurunuz öncesine notlu risk raporunuzu inceleyerek kredi notunuzu öğrenmeniz de kredinizin onaylanma ihtimalini önden görmenizi sağlayacaktır. Bu sayede başvurunuzu en doğru şekilde hazırlayabilirsiniz.

Bu konu ile alakalı aşağıdaki yazılarımızda sizin için faydalı olacaktır.

Bireysel Kredi Notu nedir?

Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama ve Öğrenme

Risk Raporu Nedir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here