Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

0
PAYLAŞ
Garanti Bankası Nakliyat Sigortası
Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

Günümüzde şirketler, çalışma şartlarına göre çalışanlarını, iş yerlerini ve şirketin kendisini sigorta altına alarak, olası kötü durumlara ve çeşitli risklere karşı tedbir almaktadırlar. Herşeyi ile sigortalanmış bir şirket, meydana gelebilecek istemeyen olay yada durumlarla tek başlarına mücadele etmek zorunda kalmayacaktır.

Garanti Bankası’nın; yangın sigortası, mühendislik sigortası, grup ferdi kaza sigortası, grup emeklilik planı, kredi sigortası ve nakliyat sigortası gibi pek çok türde sigorta seçeneği bulunmaktadır.

Risk ve Olumsuz Duruma Karşı Güvence

Garanti Bankası’nın nakliyat sigortası ile, iş yerinizdeki ya da şirketinizdeki nakliye işlerini yaparken oluşabilecek her türlü risk ve olumsuz duruma karşı güvence altına alınmış olursunuz. Kara yolu, deniz yolu veya hava yolu taşımacılığı sırasında, belge ya da eşyalarınızın başına gelebilecek zararlara karşı, Garanti Bankası’nın nakliyat sigortası ile nakliye işleriniz garanti altına alınmaktadır. Nakliye sigortası kapsamında, tekne inşasıyla ilgili olarak üçüncü şahıslara gelebilecek zararlara karşı ve tersane sorumluluk sigortaları da dahil sigorta yaptırma imkanı bulunmaktadır. Nakliyat Sigortası yaptırmak istediğinizde, teminatların geniş kapsamlı olması ya da dar kapsamlı olması konusunda seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. Nakliyat sigortası ve tüm teminat ve hizmetler Euroko Sigorta Anonim Şirketi tarafından sigorta yaptırmak isteyen müşterilere sunulmaktadır.

Emtea Sigortası ile; kara yolu, deniz yolu ya da hava yolu nakliyatından hangisi olursa olsun, eşyalarınız olası zarar ve hasarlara karşı güvence altına alınmaktadır. Sigorta seçeneklerinden geniş teminat ile, tüm kara, deniz ve hava yolu nakliye işlerinizi kapsama altına alabilir ya da dar teminat ile tek bir ulaşım ve nakliye yolunu seçebilirsiniz.

Risklere Karşı Sigorta

Kıymet Nakliyat ile; çek, senet, hisse senedi, bono, tahvil ve buna benzer gerçek veya tüzel kişilere ait değerli evraklarınızı garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca bu altın, para ve döviz nakliye işlemlerinizde de meydana gelebilecek riskleri karşılayan sigorta biçimidir.

Taşıyıcı sorumluluk sigortaları, nakliyat firmasının taşımasını yaptığı mal ve eşyalara ilişkin mali sorumlulukları garanti altına almaktadır. Garanti Bankası’nın nakliyat sigortaları hakkında daha fazla bilgi almak ve nakliyat sigortası yaptırmak için size en yakın Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz.

  • Geniş Teminat (Kamyon, Tren, Gemi) (Institute Cargo Clauses)
  • Geniş Teminat (Sadece Uçak) (Institute Cargo Clauses)
  • Dar Teminat (Sadece Gemi) (Institute Cargo Clauses)
  • Dar Teminat (Sadece Kamyon) (Kamyon Klozu)
  • Dar Teminat (Sadece Tren) (Demiryolu Klozu)

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplama

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here