Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

0
PAYLAŞ
Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme
Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) Ödeme

Motorlu Taşıtlar Vergisi olarak adlandırılan ve yıllık 2 dönem halinde araç sahiplerinden alınan bu verginin ödemesi konusunda Garanti Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu taksit seçenekleri ve ödeme yöntemleri hakkında bilgi vermek istiyoruz.

2018 yılı içerisinde Ocak ve Temmuz aylarında ödenmesi gereken Motorlu Taşıtlar Vergisi’nin ödeme yöntemini yapmak için Garanti Bankası’nın sizlere sunmuş olduğu yöntemlerin neler olduğunu buradan açıklamak istiyoruz.

ATM’den MTV Ödeme

Garanti Bankası’nın herhangi bir ATM’sine giderek burada hesap kartınız veya kredi kartınızı kullanarak MTV ödemesini gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır. ATM’de bulunan ödemeler kısmına giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan MTV ödemesine tıkladıktan sonra burada aracınıza ait bilgileri girerek Ocak veya Temmuz ayında ödenmesi gereken bu vergi tutarlarını ödeme fırsatını bulacaksınız.

İnternet Bankacılığı ile MTV ödeme

Son yıllarda gelişme gösteren internet teknolojisi ile beraber bankaların müşterilerine sunduğu en önemli hizmetlerin başında gelen internet bankacılığı hizmetlerini kullanarak, aracınıza ait olan vergi borcunu bankaya gitmeden oturduğunuz yerden kolay bir şekilde yapma fırsatınız bulunmaktadır. Mobil İnternet Bankacılığı veya İnternet Bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra burada bulunan bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra kredi kartınızdan veya hesap kartınızdan anında 3 taksit imkanı yaptırarak aracınızın vergi borcundan kurtulmuş olacaksınız.

Banka Şubelerinden MTV ödeme

Yukarda bahsettiğimiz yöntemlerin dışında bankaların şubelerini de kullanarak MTV ödeme şansınız bulunmaktadır. Ancak burada yapacağınız ödemelerde sıra bekleyeceğinizi varsayarsak ödeme yöntemini yukarda bahsettiğimiz yollarda yapmanız sizlere zaman bakımından büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden ödemenizi yapmak için mutlaka ama mutlaka kolay yollardan yaparak Motorlu Taşıtlar Vergisinin ödemesini yapabilirsiniz.

Nakliyat Sigortası: Garanti Bankası Nakliyat Sigortası

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here