Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Apple Kredisi

Garanti Bankası Apple Kredisi

0
PAYLAŞ
Garanti Bankası Apple Kredisi
Garanti Bankası Apple Kredisi

Garanti Bankası Apple Kredisi

Apple ürünlerine olan rağbetin giderek arttığı günümüzde bankaların müşterilerine sunduğu yeni kredi türleri ortaya çıkmaya başladı. Son zamanlarda giderek popüler hale gelen teknolojik ürünlerin taksitle alma fırsatının olmamasından sonra Garanti Bankasının müşterilerine sunduğu bu hizmet detayları hakkında sizlere bilgi vermek istiyoruz. işte karşınızda Garanti Bankası Apple Kredisi.

Apple Kampanyasının Detayları

Garanti Bankası’nın anlaşmalı olduğu Lydia, Troy ve Pupa mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde geçerli olacak olan bu kredi türüne başvuruda bulunmak için yapmanız gereken bankanın şubelerini veya mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak Apple kredisine başvurmak yeterli olacaktır. Özellikle 3 Bin TL ile 12 Bin TL arasında kredi imkanı bulunan bu Apple kredi türünden çekeceğiniz tutarların faiz oranlarını açıklama istiyoruz.

3 Bin TL tutarında çekmiş olduğunu kredinin vade tutarını Garanti Bankası 12 ay olarak belirlemektedir. Aylık taksit olarak 282,08 TL taksit ödemesi olan bu kredinin toplam geri ödemesi ise 3.384,99 TL olarak hesaplanmaktadır. Aylık faiz oranı ise 1.59 üzerinden hesaplanmaktadır.

5 Bin TL Apple kredisi çekmek isteyenlerin ise aylık faiz oranı olarak 1.59 üzerinden ödeme yapacaklarını belirtmek istiyoruz. 24 ay taksit imkanı sunan bankanın geri ödeme konusunda müşterilerine sunduğu taksit fırsatı ise 261.61 TL olarak hesaplanmaktadır. 5 Bin TL’nin 24 aylık süre içerisinde geri ödeme planı ise 6.278,57 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.

10 Bin TL Apple kredisi çekmek isteyen müşterilerin 24 aylık taksit halinde çektikleri bu kredi türünde taksit seçeneği olarak aylık ödemeleri gereken tutar 523.22 TL’dir. Geri ödeme konusunda ödenecek olan tutar ise 12.557,20 TL’dir.

12 Bin TL kredi çekmek isteyen müşterilerin maksimum vade sayısı ise 48 olarak belirlenmektedir.383 TL aylık geri ödemesi olan bu tutarın toplam geri ödemesi ise 18.428,98 TL olarak banka tarafından müşterilerine sunulmaktadır.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here