Ana sayfa Kredi Kartı Finansbank Kredi Kartları – Özellik ve Avantajları

Finansbank Kredi Kartları – Özellik ve Avantajları

0
PAYLAŞ
Finansbank Kredi Kartları
Finansbank Kredi Kartları

Finansbank Kredi Kartları

Türkiye’de neredeyse her bir kişiye bir kredi kartı düşüyor. Durum böyle olunca bankaların sunduğu kredi kartı çeşitleri de gün geçtikçe artıyor. Mil puan biriktiren, indirim sağlayan, harcadıkça kazandıran kredi kartı çeşitleri sunan bir banka da Finansbank. Bireysel ve ticari olmak üzere iki tip kredi kartı sunan Finansbank’ın bireysel kredi kartlarını bu yazımızda derledik. İşte Finansbank kredi kartları…

CardFinans

Türkiye’de 250 binin üzerinde alışveriş noktasında kullanabileceğiniz CardFinans kredi kartı, indirimlerden yararlanıp, uygun seçeneklerle taksitli alışveriş yapabileceğiniz bir karttır. Ayrıca acil nakit ihtiyaçlarınız için uygun faizlerle taksitli nakit çekim yapmanıza da olanak sunar.

CardFinans Xtra

Hediye Para programına dâhil üye işyerlerinde gerçekleştireceğiniz alışverişlerinizin, hediye para tutarı kadarını bedavaya getirebilme imkânı CardFinans Xtra’da! Bu kart ayrıca Duty Free harcamalarında 3 taksit imkânı da sunuluyor.

CardFinans Emekli

Finansbank’ta emeklilere özel kredi kartı da var. Bu kart ile hem market alışverişlerinde, hem eczane harcamalarında indirim kazanabilir, hem de eğitim ve sağlık harcamalarınızda ekstra taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca CardFinans Emekli ile para puan biriktirebilir, harcadıkça kazanabilirsiniz.

Xclusive

Sık seyahat edenler için Finansbank kredi kartları arasında yer alan Xclusive kart, size özel indirimler ve size özel ayrıcalıklı fırsatlar sunar.

Fix Card

Fix Card, aynı zamanda bir banka kartıdır. Kredi kartı ve banka kartı hizmetlerini tek bir kartta buluşturan bu kart ile temassız ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Temassız ödeme özelliği, 50 TL’ye kadar olan alışverişler için geçerlidir. 11 haneli T.C. kimlik numaranızı 3457’ye mesaj atarak Fix Card kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

CardFinans Go

Finansbank kredi kartları arasında gençlere özel bir kredi kartı da var. 18 ile 26 yaş aralığındaki gençlere sunulan bu kartta 150 TL’ye kadar faizsiz nakit çekim imkânı var. Ayrıca tüm taksitli harcamalarınız için +2 taksit fırsatı da CardFinans Go’da.

Xclusive Doctors

Doktorlara özel bir kredi kartı; Xclusive Doctors. Doktorları ayrıcalıklı kılan bu kart; Duty Free alışverişlerinde +3, uçak bileti alımlarında da 3 kat değerli para puan ayrıcalıkları sağlıyor.

Finansbank kredi kartları için başvurularınızı, internet şubesinden, mobil şubeden ve Finansbank şubelerinden yapabilirsiniz.

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın 2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here