Ana sayfa İş Fikirleri Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma Yolları

0
PAYLAŞ
Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma YollarıEv Hanımları İçin Evde Para Kazanma Yolları
Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma Yolları

Ev Hanımları İçin Evde Para Kazanma Yolları

Ev hanımları günlük olarak ev işlerinden kalan vakitlerini hem değerlendirmek hemde para kazanabilirler.Böylece eşlerine manevi desteklerinin yanında maddi destek de elde etmiş olurlar. bu tür işleri yaparken de günlük rutinlerini değiştirmelerine ve hatta evden çıkmalarına daha gerek kalmaz.

Evde Ütü Yaparak Para Kazanmak

Ev hanımlarının aşina olduğu işlerden olan ütü, size gelir deposu olabilir. Bilhassa büyükşehirler ve talebe yoğunluğu olan şehirlerde avantajlı olan bu iş ile müşteriye aldığınız giysileri evinizde ütüleyerek geri teslim edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey reklam yapmak. İnternete duyuru verebileceğiniz benzer biçimde sokaklara da duyuru verebilirsiniz.

Nikah Şekeri Yapımı

Eskiden yalnız nikahlarda dağıtılan nikah şekerleri artık nişan, kına, düğün, Mevlüt yada bebek doğumlarında da dağıtılıyor. Hal bu şekilde olunca sektörde talep bir fazlaca arttı.

Birazcık el becerisine sahipseniz ve el becerileri hobiniz var ise bu iş tam size bakılırsa. Evde hazırlayacağınız pek fazlaca çeşit nikah şekerinden kendinize bir galeri oluşturabilirsiniz. İsterseniz bu galeriyi kendi açacağınız sitede sergileyerek sipariş alabilir, isterseniz de nikah şekeri satışı icra eden dükkân yada siteler ile paylaşıp onlarla toptan nikah şekeri yapımı üstüne çalışabilirsiniz. Sadece ihmal etmeyin ki ikinci seçenekte araya aracı gireceği için kazancınız yarı yarıya düşecektir.

Nikah şekeri toplu sipariş üstüne çalışan bir alan olduğundan karlı bir iştir. Üstelik modası da pek öyleki derhal geçecek benzer biçimde durmuyor. Dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan şey nikah şekerinde son trendleri takip ederek modaya ayak uydurmak olmalıdır.

Evde Boncuk İşi Yapımı

Satın aldığımız giysilerde işlemeli desenler, boncuklar, pullar bir çok süre bulunmaktadır. Bunlar giyim dikimi tamamlandıktan sonrasında evlerde hanımlar tarafınca işlenen boncuklardır. İşte siz de evde boncuk işleme işi yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız ihtiyaç duyulan şey bir tekstil şirketi ile anlaşarak aldığınız parça başı işi evinizde tamamlayarak zamanında teslim etmektir.

Bu işe benzer olarak gene firmalarla anlaşıp evde kutu katlama, davetiye katlama, kurdele işi yapma yada peluş oyuncaklar göz ağız benzer biçimde aksesuar yapıştırma işleri yapabilirsiniz.

Yazımız ilerleyen günlerde güncellenecektir… Takipte kalınız…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here