Ana sayfa Krediler En Kolay Krediyi Hangi Banka Verir?

En Kolay Krediyi Hangi Banka Verir?

1
PAYLAŞ
Kolay Kredi
Kolay Kredi

En Kolay Krediyi Hangi Banka Verir?

Bir bakkal nasıl herkese ekmek satmak isterse her bankada müşterisine kredi vermek ister AMA!!! sorunsuzsanız yani banka datalarında karalisteye girmediyseniz her bankadan kolaylıkla kredi çekebilirsiniz.

Diyelim ki isminiz kara listede yok maaşınız iyi ve kredi çekmek istiyorsunuz size en hızlı ve sorunsuz kredi verecek bir banka arıyorsunuz. Kredi çekerken bankalar da yaşadığım deneyimi sizlere aktarağım ve en memnun kaldığımı sıralayacağım.

Yaklaşık 1 sene önce ev almaya karar verdik ve ev aramaya başladık uygun bir bulduk sıra krediye geldi ilk olarak garantinin kapısını çaldım öncesinde internet üzerinden başvuru yaptım ve bağlı olduğum şube bana bir randevu verdi tüm evraklarımı sundum ve başvuru yapıldı ilk olarak sistem onay verdi ve sonrasında iş merkeze kaldı yani %90 kredi çıkmıştı ilk başvurumdu ve ben hemen çekmek istemedim faiz ve masraf oranlarını alarak diğer bankları gezmeye başladım ve en uygun faizi finans bankta buldum aynı şekilde kredi çekmek için gerekli evrakları sundum sistem tarafından onay geldi mesai saatleri dolduğundan ve benim daha önce finans bankta bulunan kurumsal hesabımdan dolayı işlemler ve sonuç ertesi güne kaldı…

Kolay Kredi Veren Bankalar

Ertesi gün erken saatlerce bankacı beni arayarak 90 bin tl kredinin onaylandığını belirtti ve krediyi aynı gün çekerek evi satın aldım bu iki bankada yaşamış olduğum deniyimi sizlere anlatmış oldum, yazımızın başında da belirttiğim gibi eğer kara listede değilseniz kredi kartlarınızı ve daha önceki çekmiş olduğunuz kredileri sorunsuz ödediyseniz hiç bir bankada sorun yaşamadan kredi çekebilirsiniz burada önemli olan sizin kredi notunuz.

Benim size nacizane önerim kredi çekerken çok dikkatli ve çok araştırmacı olmanız korkmayın üşenmeyin her bankadan teklif alın internette araştırın size en uygun olanını bulun!

Kolay Kredi Kartı: 2018 yılının En Kolay Kredi Kartı Veren Bankaları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here