Ana sayfa Kredi Kartı En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın 2018

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın 2018

1
PAYLAŞ
Kredi Kartı Basvurusu
Kredi Kartı Basvurusu

En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın 2018

2018 Yılının En İyi Kredi Kartı Hangi Bankanın diye soran kişilere bu yazımızı hazırladık. Kredi kartı bilindiği üzere bankalar tarafından alınan, anlık ihtiyaçlarda para ve çeklerin kullanımını azaltmayı amaçlayan karttır. Kart ile alışveriş merkezlerinde, petrollerde ve bankaların anlaşmalı olduğu alıverişlerinizde para yerine kullanabilmenizi sağlar. Kullandıkça puanlar kazanıp puanlarla da alışveriş yapma hakkına sahip olursunuz. Peki 2018 yılında en iyi kredi kartı yada kartları hangileridir.

En avantajlı kredi kartı hangisi?

Bir kredi kartına en avantajlı diyebilmek için kullanıcıların memnuniyetleri, şikayetleri, kullanıcı isteği, bankanın imajı ve kampanyalar ile alakalıdır. Bizde bu ölçütleri göz önüne aldıktan sonra en iyi kredi kartlarını listeledik. Tüketicilerin daha fazla kullandığı kredi kartları, genelde iyi bir geri dönüş sağlar. Bu bütün ölçütleri bir listede karşılaştırdıktan sonra en avantajlı kredi kartlarını aşağıya ekledik.

Kredi Kartı Basvurusu
Kredi Kartı Basvurusu

Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank tarafından sunulan Axess kart ise, en fazla müşteriye sahip banka kartlarından birisidir. Kolay basit herhangi bir şikayeti olmayan bu kart ile üye işyerlerinden alışveriş yapabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Listemizde en avantajlı kredi kartıyı ilk başta Akbank’ı almamızın sebebi ise, Türkiye’de en fazla alışveriş noktası olduğundan kaynaklıdır. Ayrıca Akbank’ın alışverişlerde biriken puanları vasıtası ile yine puanlarla da basitçe alışverişler yapılmaktadır. Yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirme fonksiyonuda mevcuttur. Sizde Akbank kredi kartı müracaatı yaparak anında onay alabilir ve kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Limit Yükseltme : Banka Kredi Kartı Limitimi Nasıl Yükseltirim

Yapı Kredi Wordcard

Son raporlar incelediğimizde karşımıza kullanıcı sayısının ön planda olmasıyla dikkat çekiyor. The Banker tarafından yayınlanan en avantajlı kredi kartları listesinde Wordcard yer alıyor ve sıklıkla yaptığı kampanyalarda da müşterisini artırmaya devam ediyor.

Garanti Bankası Bonus Card

En çok kredi kartı kampanyası sunan ve müşteri sayısı olarak ikinci sırada bulunan Garanti’nin en fazla talep gören kartı Bonus Card. En geniş ağa sahip olan Bonus Card ile sıklıkla düzenlenen karlı kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Alışverişlerinizi taksitli ve uzun vadelerde ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı Basvurusu
Kredi Kartı Basvurusu

İş Bankası Maximum Card

İş Bankası içeriğinde sunulan Maximum Kart, Türkiye’de en fazla müşteriye sahip üçüncü kredi kartıdır. En çok kampanya yapan bankalardan birisi de İş Bankası’dır ve 200 bin üzerinde üye iş yeri ağına sahiptir.

QNB Finansbank – CardFinans

QNB Finansbank içeriğinde sunulan CardFinans ile beraber, ülkemizde en fazla müşteri sayısına sahip 5. kredi kartıdır.

Müşteri sayısı, kart şikayetleri, yaşanan sorunları çözüm aşamasına getirme ve düzenlenen kampanyalar açısından en iyi kredi kartı hangisi? sorusuna yanıt aradık.

Öğrencilere Kredi Kartı : Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here