Ana sayfa Krediler En Avantajlı Bayram Kredileri

En Avantajlı Bayram Kredileri

2
PAYLAŞ
Bayram Kredileri
Bayram Kredileri

En Avantajlı Bayram Kredileri

Ülkemizdeki bankaların çoğu, bayram öncesinde bayrama özel çeşitli kredi ürünleri sunmaktadırlar. İnternet yolu ve medya üzerinden tanıtımı yapılan bayram kredisi kampanyaları, nakit ihtiyacı duyan tüketicilerin yardımına koşuyor. Bayram kredisi ürünlerinden avantajlı ve uygun faizli olanlarından bazılarını yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yıl da, bayramların yaz tatiline denk gelmesi ve bayram tatillerinin uzun olması sebebiyle pek çok kişi bayram süresince tatile çıkma planları yapmakta… Ancak tatil planları ve seyahatler için ekstra harcamalar doğunca, bir bayram kredisi başvurusu yapmak da kaçınılmaz oluyor. Üstelik bankaların kampanyaları doğrultusunda uygun faiz oranları ve vadelerle tüketiciye sunulan bayram kredisi, bayram süresince nakite ihtiyaç duyabilecek banka müşterileri için daha da cazip hale geliyor.

Bankaların bayram kredisi faiz oranları ve vadeleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler, bankların resmi web sitelerinden de bilgi alabilirler.

Garanti Bankası Bayram Kredisi Fırsatı

Garanti Bankası, bayram döneminde her türlü ihtiyaca yönelik uygun kredi türleri ile tüketiciye hizmet veren bankalar arasındadır. Bayramda kredi kullanmak isteyen müşterilerine 75.000 TL’ye kadar limitli, aylık faiz oranı %1.29’dan olmak üzere 48 aya kadar kredi kullandırmaktadır. Garanti Bankası’nın Bayram öncesi kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da Garanti Bankası şubesine gidebilirsiniz.

Vakıfbank Geleneksel Bayram Kredisi

Vakıfbank, yıllardır bayram öncesinde kredi veren bankalardan biridir. Bu sene de, aylık faiz oranı %1.16 ile %1.25 arasında değişen, 48 aya kadar vade imkanı tanıyan geleneksel bayram kampanyasını müşterilerine sunmaktadır. Vakıfbank Bayram Kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için resmi web sitesini ziyaret edebilir ya da Vakıfbank şubesine gidebilirsiniz. Dilerseniz kısa mesajla da başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan başvuru için KREDI yazıp bir boşluk bırakıp, T.C. Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp aylık net gelirinizi yazarak Vakıfbank’ın 5724 numaralı servisine sms gönderebilirsiniz.

Sicili Bozuklara Kredi: Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

Denizbank Bayram Kredisi Fırsatı

Denizbank’ın bayram öncesinde vermiş olduğu kredi, aylık faizi %1.29’dan başlayan oranlarla ve 48 aya kadar vadeyle kullanılabilmektedir. Hemen başvurmak için kısa mesaj ile 3280’e, BAYRAM yazıp T.C. Kimlik numaranızı gönderebilirsiniz ya da size en yakın Denizbank şubesine giderek detaylı bilgi alabilir ve kredi başvurusu konusunda personelden yardım isteyebilirsiniz.

Akbank Bayram Kredisi

Akbank da bayram öncesinde müşterilerine sunduğu en uygun kredi kampanyaları sunan bankalar arasında. Akbank’ın bayram öncesi sunduğu kredi kampanyasından yararlanmanız durumunda ödemelerinizi erteleyebilir ve bir sonraki dönemde ödemeye başlayabilirsiniz. Ertelemeli kredide ise aylık %1.23 faiz oranından başlayan kredi seçeneği ile 48 aya kadar vadeli olarak kredi çekebilirsiniz. Ertelemesiz bayram kredisinde ise 50.000 TL limitli kredi seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Size en yakın Akbank şubesinden detaylı bilgi alabilir ya da Akbank Direkt mobil uygulama ile anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi: Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here