Ana sayfa Emekli Kredileri Emekliye Kredi Veren Bankalar ve Şartları 2018

Emekliye Kredi Veren Bankalar ve Şartları 2018

0
PAYLAŞ
PTT emekli kredisi ve şartları
PTT emekli kredisi ve şartları

PTT Emekli Kredisi Nasıl Alınır?

2018 yılında emekliler yine istedikleri bankadan veya finans kurumundan istedikleri miktarlarda kredi alabilecekken, milyonlarca emekli yine devlet bankalarını tercih edecek.

Milyonlarca kişi yine aynı şekilde emekli maaşlarını devlet bankalarından almayı tercih etmektedir. Özel bankalar ise emeklilerin maaşlarını kendi bankalarından almalarını sağlamak için promosyon ödemeleri ve çeşitli kampanyalar düzenleyerek kendi bankalarına çekmek için farklı programlar yapmaktadır.

PTT şubelerinden Maaşlarını almayı tercih eden emekliler için PTT ile anlaşmalı bankalar üzerinden İdeal faiz oranları ve ödeme kolaylaştırmaları ile PTT emekli kredi prosedürleri üzerinden emeklilik kredisi alabilmektedir.

Emekliye Borç Kapatma Kredi: Emeklilere Özel Borç Kapatma Kredisi

Aktif Bank Emekliye Kredi Kampanyası

PTT ile Aktifbank anlaşmalı olarak kredi veren, maaşını her ay derli toplu olarak alan emekliler için kredi veren bankalardandır. Bu kampanyadan faydalanmak için bankanın tek şartı emekli maaşını PTT’den almasıdır. Aktif bank maaşını her ay derli toplu olarak PTT şubelerinden alan emeklilere özel sunmuş olduğu kredi kampanyası ile 40 bin TL’ye kadar kredi vermektedir. 48 ay vadeli olarak 50 lira dosya masrafı ile en çok 40 bin lira emekli kredisi için müracaat yapan emekliler makul faiz oranları ile sunulan kredilerden faydalanabilirler.

Aktifbank emeklilik kredisi almak için PTT şubesine giderek Aktif bank emeklilik kredisi müracaat formunu doldurarak PTT görevli memura formun verilmesi sonucunda onay alan krediler 40 bin liraya kadar makul ödeme seçenekleri ile sunulan krediden faydalanabilirler.

 Şekerbank Emekliye Kredi Kampanyası

PTT şubelerinden aylığını alan emeklilere yönelik kredi kampanyası düzenleyen başka bir bankada Şekerbank’dır. Şekerbank PTT’den maaşını alan emekliler için kredi kampanyasını 48 ay vadeli % 1,49 faiz oranları ile sunmaktadır. Şekerbank emekli kredisi en çok 36 bin TL olarak verilmektedir.

Emeklilere Faizsiz Kredi: Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Şekerbank PTT den maaşını alan emekliler için sunmuş olduğu kredi müracaatları yalnızca Nüfus Cüzdanı ile yapılmaktadır. PTT şubesine giderek Şekerbank kredi müracaat formunu doldurarak müracaat sonucundan onay almaları durumunda PTT şubelerinden krediyi tahsil edebilirler.

Vakıfbank 48 Ay Vadeli Emekliye Kredi Kampanyası

PTT’den emekli aylığını alan emeklilere kredi kampanyası düzenleyene diğer bir bankada Vakıf bankasıdır. Emekli aylığını PTT’den alan vatandaşlara sunulan kredini en üst limiti 20 bin TL’dir Ayrıca bu kredi 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Vakıf bankası tarafından belirlenen yaş sınırı ise 80 olarak belirlenmiştir. Emekli kredisine başvurmak isteyenler PTT şubesine giderek Vakıfbank kredi müracaat formunu doldurarak müracaat sonucundan onay almaları durumunda 48 ay vadeli en çok 20 bin lira emekli kredisini PTT den tahsil edebilirler.

Denizbank Emekliye Kredi Kampanyası

Denizbankası da PTT şubelerinden maaşını alan emeklilere özel kredi kampanyası hazırlamıştır. Denizbankasından kredi almak isteyenlerin kesinlikle maaşları derli toplu bir biçimde PTT şubelerinden almaları gerekmektedir. Denizbank PTT emekli kredisi müracaat yaş sınırını 80 olarak belirlemiştir. PTT şubelerine giderek Denizbank kredi müracaat formunu doldurup krediye bu yolla müracaatta bulunabilirler. Denizbank kredi müracaat formunu PTT görevlisine teslim ettikten sonra müracaat sonucunda onay alan emekliler % 1,75 faiz oranları ile en çok 36 bin lira emekli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirler.

Emekliye Kredi: Emekliye Kredi Veren Bankalar

INGBank Kredi Postam

ING Bank kredi postam ile PTT’den maaşını alan emeklilere uygulanan faiz oranı %1,54 üzerinden en çok 45.000 TL ve 48 ay vadelerdeki krediler 75 yaşından küçük bütün emekliler için verilmektedir.

TEB Jet Emekli Kredisi

PTT ve TEB işbirliğiyle PTT vasıtasıyla maaşını alan emeklilere kredi tahsisi bedava kredi fırsatı sunan TEB bankasına müracaat yapan emekliler yalnızca nüfus cüzdanı ile müracaat yaparak %1,55 faiz oranları ile en az 3 ay en fazla 48 ay vadelerde ve en az 1.000 TL en fazla 20.000 TL kredi verilmektedir.

Odeabank Nakit Hazır PTT İşyerlerinde

PTT emeklisi olan ya da emekli maaşını PTT işyerlerinden alan vatandaşlara Odebanktan PTT kredisi 50 en fazla bin liraya kadar 48 ay vadeler ile 50 bin liraya kadar % 1,64 faiz oranlı kredi veriliyor. 

FIBABANKA Emekliye Kredi

Fıbabanka maaşını PTT şubelerinden alan emekliler için 48 ay vadelerde 30 bin lira  % 1,55 den başlayan faiz miktarları ile kredi verilmektedir. PTT merkezlerinden müracaat ederek kredileri anında kullanabilir.

Sicili Bozuk Emekliye Kredi: Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here