Ana sayfa Emekli Kredileri Emeklilere Kredi ve Promosyon Kampanyaları

Emeklilere Kredi ve Promosyon Kampanyaları

0
PAYLAŞ
Emeklilere kredi ve promosyon

2018 Yılında Emeklilere Kredi ve Promosyon Kampanyaları

2018 yılında emekliler için kredi ve promosyon kampanyaları alanında yapılacak olan ödemelerinin tarihi ile ilgili emeklilerimiz bir açıklama beklemektedir. Emekli promosyonları hakkında  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Jülide SARIEROĞLU tarafından emeklilere verilecek olan promosyon hakkında çalışmaların nihayet sonuna gelindiği haberi gelmiştir. Bakan Sarıeroğlu emeklilerin aylıklarını aldıkları bankalardan alacakları promosyonlar hakkında çalışmaların tamamlandığını ve çalışmaların tamamlanma durumuna geldiğine dair yaptığı açıklamalarla 2018 yılında bankalardan promosyon ödemelerinin yapılacağı haberini vermiştir. Bu açıklamadan sonra gözler Başbakana çevrildi.

Başbakan Sayın Yıldırım tarafından yapılacak açıklama ile promosyonların ödemesine başlanacağı ve 2018 tarihinden itibaren ödemelerin yapılacağı belirtiliyor. Bankalar ile Sosyal güvenlik kurumu ile imzalanacak protokolle beraber ödenecek olan promosyonlar 3 yıllık dönemli olmak suretiyle ödenecek. Maaşlarını taşıdıkları bankalardan, 3 yıl boyunca maaşını almayı kabul eden emeklilere 3 yıllık promosyon topluca ödenecek. Emeklinin maaşına göre promosyon rakamları da değişecektir. Bankaların son teklif ile maaşı 1.000 TL kadar olanlar için 330 TL, maaşı 1.000 ila 2 bin Türk lirası arasında olan emeklilere 400 lira, maaşı 2.000 Türk lirasının üstünde olan emekliler için de 450 Türk lirası ödeme verileceği ve Bankalar ile yapılacak son bir toplantıyla karara varılacak olan promosyon rakamlarını emeklilerin faydasına olacak biçimde Başbakan Binali Yıldırım’ın araya girmesiyle bu rakamların arttırılması bekleniyor.

Emeklilere kredi ve promosyon

Promosyon ödemeleri hakkında yapılan çalışmalarla hakkında emeklilere ne kadar ödeme yapılacağı tam anlamıyla belirtilmese de bankaların hazırladığı rakamların Başbakan ile yeniden yapılacak olan toplantıdan yüksek rakamlarla ayrılacağını istenilen rakamlarda anlaşmaya varılacağı düşünülüyor. Başbakan Yıldırım, yılbaşına kadar promosyon çalışmasının çözüme kavuşturması için hazırlıkların tamamlandığını ve artık kısa süre içerisinde Türkiye Bankalar Birliği ile görüşecek olan Başbakan Binali Yıldırım, promosyonun artırılması isteğinde bulunarak ödeme tarihini yakın bir zamanla kamuoyuna duyuracağı bekleniliyor.

Sicili Bozuk Emekliye Kredi: Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

2017 yılı bitmeden  2018 ‘e girmeye sayılı zaman kalan şu anlarda promosyon imzasını Başbakan Binali Yıldırım atacak ve 11.6 milyon emekli bu promosyonlarına 2018 yılında sahip olacak. Emeklilerin maaşlarında ortaya çıkan farklılıklar sebebiyle rakamlarda bir uzlaşmaya varılması ve aylığa göre promosyon verilmesi konusunda çalışıldığını, en çok maaş alan emekliler Çalışma Bakanlığı ile bankaların anlaşması ile 450 TL verileceği Başbakanın etkisi ile rakamlarda emeklilerin lehine artışlar ile verilmeye başlanması emeklilerin tek talebi olacak.

En fazla promosyonu hangi banka verecek?

Hangi banka en çok promosyon verecek dilerseniz bankaların promosyon kampanyalarına bir bakalım;

İlk olarak Kamu bankası olan Ziraattan ve PTT’ den aylığını almayıp da özel bankalara maaşını taşıyarak o bankalardan aylığını alacak olan emekli vatandaşlarımıza promosyon ödemelerinin yanı sıra ek olarak çeyrek altın gibi hediyesi olan ve para puan hediyesi gibi bazı teşvik promosyonları da veriliyor.

Emeklilere kredi ve promosyon

Altın veren bankalar ve bu bankaların avantajları;
iNG Bank’a emekli maaşını aktaranlara 2 adet çeyrek altın hediyesi

İNG Bankasına aylığını taşıyarak 3 yıl boyunca bu bankada kalacağı taahhüdünü veren bütün Emekli Sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerine banka promosyon ödemesinin yanı sıra ek olarak 2 çeyrek altın veriyor. Emekliler eğer bankadan 10.000 TL ve üzerinde kredi kullanırlarsa eğer bankanın vereceği çeyrek altın sayısı 3 oluyor.

İşbankasında 50 TL para puan promosyon hediyesi

Tüm SGK (SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur) emekli maaşını İşbankasına aktaran emeklilere İşbankası emekli paketi promosyon paketinden faydalanmalarının yanı sıra bir de 50 TL maxipuan hediyesi veriyor.

Emekliye Kredi: Emekliye Kredi Veren Bankalar

Garanti bankasına maaşını taşıyana 1 adet çeyrek altın

Emekli aylığını Garanti bankasına geçiren ve üç yıl boyunca kalma sözü veren bütün emeklilere Garanti bankası 1 çeyrek altın kadar  gram altını emekli hesabına aktarma sözü veriyor.

Emeklilere kredi ve promosyon

Akbank’a maaşını taşıyan emeklilere 300 TL Chip para hediyesi

Akbank’a maaşını taşıyan ve üç yıl boyunca kalma sözü veren bütün emekliler 2018 yılında verilecek olan promosyonların yanı sıra Akbankdan 300 TL chip para alacak.

QNB Finans bankta 360 TL’ye kadar indirim fırsatı

Emekli maaşını Finansbank’a taşıyan emekliler kredi kartı CardFinans Emekli ile yapılan harcamalarında her yıl 360 TLye varan indirim kazanacaklardır.

Şekerbank 300 TL Hediye

Şekerbank aylığını kendisinden alacak emeklilere 2 farklı seçim şansı sunmaktadır. Banka 300 TL promosyon ya da  2.400 TL krediyi 0 faiz ile masrafsız 24 ay vadeli olarak kredi imkanı sunmaktadır. Ayrıca banka üzerinden yapılacak olan havale ve eft işlemlerinde ücretlerin ve limit üstü çekimlerde herhangi bir masraf almamaktadır.

Emeklilere Faizsiz Kredi: Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here