Ana sayfa Denizbank DenizBank Mortgage Kredisi

DenizBank Mortgage Kredisi

0
PAYLAŞ
Mortgage Kredisi
Mortgage Kredisi

DenizBank Mortgage Kredisi

DenizBank‘ın müşterilerine “DenizBank Mortgage Kredisi ile artık siz de bir ev sahibi olun” sloganıyla sunduğu Mortgage Kredi ile, uygun faiz oranları ve 25 yıla varan vade seçenekleriyle yeni bir ev satın alabilirsiniz. Üstelik DenizBank Mortgage Kredisi başvurusu yapmak hiç de zor değil. Düşük bütçeli kişilerin de yararlanabileceği, kira öder gibi ev sahibi olabileceğiniz bu kredi ile, satın almak istediğiniz evin kredi taksitlerini uzun bir ödeme sürecine yayarak rahatça bitirebilirsiniz.

Mortgage Kredi Nedir?

Mortgage, taşınmaz bir mülkün ipoteklenerek kredi verilmesidir. Alınan kredinin ödemeleri tamamen bittiğinde, taşınmaz üzerindeki ipotek de kaldırılır. Mortgage kredide vadeler uzun bir ödeme planıyla yapılabilir.

Mortgage Kredinin Avantajları

  • Kira ödemesi yapar gibi kredi taksitleri ödenerek konut sahibi olunabilir.
  • Mortgage kredinin uygun faiz oranları ile düşük bütçeli kişiler bile konut sahibi olabilir.
  • Mortgage kredisinde hayat sigortası bulunduğu için, borçlu kişinin vefatı halinde ailesi kredi borcunu ödemek zorunda kalmayacaktır.
  • Mortgage ile alınan konutlar, doğal afet sigortası kapsamında olduğundan, herhangi bir afet nedeniyle zarar görmesi durumunda onarım masrafları sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.
  • Yalnız yasal konutlar için alınabilen bu kredi sayesinde bina kalitesi artacaktır.
  • Mortgage kredi sayesinde inşaat sektörü canlanacaktır.

DenizBank Mortgage Kredisi İçin Gerekli Belgeler

DenizBank, Mortgage Kredi için kredi başvurusu yapacak kişiden nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, gelir durumunu belirten bir belge ve imza beyannamesi istemektedir. DenizBank müşterisi, gerekli belgeleri sağladıktan sonra düşük faizli Mortgage kredisine hemen başvurabilir ve kısa sürede kredisini alabilir. Satın alınmak istenen konut için yapılacak ekspertiz değerlendirmesinin ardından, krediyi en fazla, konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar kullanabilir.

DenizBank Mortgage Kredisi Faiz Oranları

  • 100.000 TL Mortgage kredisi, 1 ay ile 60 ay arası vadeler için %1,19 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • 100.000 TL Mortgage kredisi, 61 ay ile 120 ay arası vadeler için %1,24 faiz oranı uygulanmaktadır.
  • 100.000 TL Mortgage kredisi, 121 ay ile 200 ay arası vadeler için %1,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bu faiz oranlarına ek olarak kredi dosya masrafı, hayat sigortası, konut sigortası, DASK sigortası yapıla zorunluluğu vardır. Bu sigortaların DenizBank tarafından yapılması halinde faiz oranları %0,02 puan düşmektedir.

Konut Kredisi: Banka Konut Kredisi Faiz Oranları 2018

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here