Ana sayfa Emekli Kredileri 2018 Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

2018 Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emeklilere faizsiz kredi ve 3 maaş çalışmaları 2018 yılında gündeme geliyor.

0
PAYLAŞ
Emekliye Faizsiz Kredi
Emekliye Faizsiz Kredi

2018 Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Emeklilere verilecek 3 maaş çalışmasına ek olarak, emeklilere faizsiz kredi sağlayan bankalar 2018 yılı çalışmaları da gündemde. Çalışmalar sonucundan Kamu bankaları, emeklilere faizsiz krediler verecek.

Türkiye’de emekli aylığı alan yüzbinlerce kişiyi bankalar kendilerine bağlamak için kampanyalar düzenlemektedir. Böyle olunca, emeklilere kredi veren bankalar son derece artış gösterdi. Özellikle bazı bankaların bazı aralıklarla yaptıkları “emekliye faizsiz kredi” kampanyaları ile özel kredi teklifleri olabilmektedir. Emeklilerin devamlı ve devlet güvencesinde bir aylığı olması bankaları cezbetmekte ve bu müşterilerin sayısını arttırmaya çalışmaktadır. Bankalar için müşterilerin en önemlilerinin emekliler olduğu da aşikardır. Son zamanlarda yapılan çalışmalar neticesinde, SGK’nın yaptığı çalışmayla birlikte emeklilere 3 aylık avans ve kamu bankalarının faizsiz kredileri verilebilecek. Sizler için yasal düzenlemenin olduğu yazımızı hazırladık;

Emekliye Faizsiz Kredi
Emekliye Faizsiz Kredi

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018

Emeklilerin maaşlarını bankalara taşımaları serbestliği yasasının çıkmasıyla birlikte aşağı yukarı bütün bankalar, emeklileri bankalara bağlamak için birbiriyle yarışacak seviyede kampanyalar hazırlamıştır. Bizde bu konumuz üzerinden sizin daha uygun kredi tekliflerinden faydalanabilmeniz adına bilgiler sunacağız. Emekliye faizsiz kredi sağlanması için hükümet tarafından çalışmalar sürdürülmekte ve en kısa zamanda bu çalışmaların sonuçlanması beklenmektedir. Emekliye kredi çıkması için geçmiş ödemeleri iyi olmalı ve maaşında da herhangi bir kesinti olmaması gereklidir.

Emekliye Faizsiz Kredi
Emekliye Faizsiz Kredi

Emeklilere Maaşın 10 Katına Kadar Kredi

Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir?

Bu bankalar Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’tır. Yapılan çalışmalar neticesinde emeklilere faizsiz kredi kampanyasında; emekli maaşının 10 katına kadar kredi çekebilme imkanı sağlıyor ve çok uzun vadeli olmamak üzere ödeme seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. İlk olarak kamu bankalarının kredi kampanyalarından sonra, diğer banka kurumları da emekli maaşı alan müşterilerine kampanyalarını duyuracaklardır. SGK’nın yaptığı çalışmalar neticesinde 3 maaşa kadar avans ve faizsiz olarak 36 aylık vadelere varan krediler alabilecekler.

Emekliye Kredi: Emekliye Kredi Veren Bankalar

36 AYA KADAR VADE YAPILABİLECEK

Emeklilere kredi sağlayan bankalar 2018 yılı çalışmalarına göre, maaş üzerinde herhangi bir kesintisi bulunmuyorsa 3 maaşa kadar avans kredi verilebilecek ve bu avans ise 36 ay vadeye bölünerek ufak kesintilerle ödemesi sağlanacak. Bunun için de herhangi bir faiz yada fark alınmayacak. Üzerinde çalışılan bir diğer konu ise, emekliler maaş aldıkları kamu bankalarından faizsiz olarak kredi kullanabilecek. Çalışma uygulamaya girerse; emekliler maaşlarının 10 misline kadar faizsiz kredi temin edebilecekler. İstenirse az bir kredi de alabilecekler.

Ayrıca emeklilere düşük faizli kredi imkanlarından faydalanmak isteyen kişiler için emeklilere kredi veren bankalar makalesine de göz atabilirsiniz.

Sicili Bozuk Emekliye Kredi: Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Hangi Bankalar Emeklilere Faizsiz Kredi Veriyor?

Yasal düzenleme sonrasında faizsiz kredi imkanı sağlanabilecek. Maaşın 10 misline kadar 36 aya varan taksit seçenekleriyle Halk Bankası, Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden kredi alınabilecek. Bu kredilerin alınabilmesi için emekli maaşınızı o bankaya taşımanız istenecektir. En kısa zamanda yürürlüğe girmesi beklenen bu haberi sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Emekliye Borç Kapatma Kredi: Emeklilere Özel Borç Kapatma Kredisi

Emeklilere Faizsiz Kredi: Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here