Ana sayfa Ziraat Bankası Ziraat Bankası Öğrenci Hesabı

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabı

0
PAYLAŞ
ziraat öğrenci kartı
ziraat öğrenci kartı

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabı

Ziraat Genç Kart’tan Kimler  Alabilir?

Her zaman avantajlı olmak için gençler tarafından çok tercih edilen Ziraat Genç Kart’tan dört yıllık Lisans eğitimi alan öğrenciler, yüksek lisans yapan öğrenciler, doktora öğrencileri ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile Türk Silahlı Kuvvetlerine bağlı öğrenciler faydalanabilir.

Paket halinde sunulan Ziraat Gençlik Paketi ile kart ücreti derdinden kurtulacaksınız. Çünkü Ziraat Gençlik Paketi sayesinde beş yıl kart aidatı ödenmemektedir. Söz konusu beş yıl içerisinde kredi kartı faiz oranlarından indirimli olarak faydalanabileceğiniz gibi ziraat bankası öğrenci hesabı ile ilgili hesap işletim ücreti uygulanmamaktadır.

Öğrencilere Kredi Kartı Veren Bankalar

Yıl içerisinde 8 adedi geçmemek üzere işlem tutarı 1.000.- TL’yi geçmeyen havale işlemleri içinde ücret alınmamaktadır. Temassız kart özelliği ile Ziraat Genç Kartınızı taksitli alışverişlerinizde kullanabilir ve maxipuanlarını biriktirebilirsiniz. Ziraat genç kart ile yüksek lisans öğrencilerine 800,00. -TL, lisans öğrencilerine 500,00.- TL, doktora öğrencilerine ise 950,00.- TL limit verilmektedir.

Ziraat gençlik paketine sahip olmak için; Ziraat Genç Karta sahip ve en az bir işlemde kullanılması, 36 yaşını geçmemiş olunması, vadesiz hesap ve banka kartının bulunması, İnternet Şubesi müşteri olup, ekstrelerini e-posta yolu ile alınması gerekmektedir.

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabı Açma

Ziraat bankasınında öğrenci hesabı alabilmeniz için öğrenci belgeniz gerekmektedir öğrenci belgenizle tüm Ziraat Bankası şubelerine başvuru yaparak kartınızı 10 gün içinde alabilirsiniz.

Yaşım 18 den küçük ne yapacağım?

Bu durumda anne veya babanızla Ziraat Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Velinizin onayı sayesinde başvurunuz onaylanacaktır.

Öğrenciler için En Avantajlı Kredi Kartları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here