Ana sayfa Emekli Kredileri PTT Emekli Kredisi ve Şartları

PTT Emekli Kredisi ve Şartları

0
PAYLAŞ
PTT Emekli Kredisi ve Şartları
PTT Emekli Kredisi ve Şartları

PTT Emekli Kredisi ve Şartları

2017 yılında yapılan bazı düzenlemelere göre emeklilerin istedikleri herhangi bir bankadan ya da finans kuruluşlarından istedikleri miktarlarda kredi alabilmelerine imkan sağlandı.

2017 yılında yapılan bazı düzenlemelere göre emeklilerin istedikleri herhangi bir bankadan ya da finans kuruluşlarından istedikleri miktarlarda kredi alabilmelerine imkan sağlandı.

Milyonlarda emekli vatandaş maaşlarını devlet bankalarından almayı tercih ederken, özel sermayeli bankalar ise emeklilerin kendi bankalarından maaş almalarını sağlayabilmek için promosyon ödemeleri ve bir çok alanda kampanyalar düzenledi.

Banklar haricinde maaşlarını PTT şubelerinden alan emekliler için PTT’nin anlaşma yaptığı bir çok özel bankadan uygun faiz imkanları ve ödeme kolaylıkları ile ihtiyaç kredisi alabilme imkanı sunuldu.

PTT anlaşmalı emekli kredisi veren bankalar

Emekliye Kredi: Halk Bankasi Emekli Kredisi

Aktif Bank

Her ay düzenli bir şekilde maaşını alan emekliler için PTT’nin Aktif Bank ile yapmış olduğu kredi anlaşmasında emekliler 40.000 TL ihtiyaç kredisinden yararlanabilirler. Maaşını PTT’den alan emekliler 48 ay vadeli bir şekilde sadece 50 TL dosya masrafı ödeyerek uygun faiz seçenekleri ile kolayca kredi alabilirler.

Aktif Bank emeklilik kredisinden yararlanabilmek için size en yakın PTT şubesine giderek Aktif Bank emeklilik kredisi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Şekerbank

Şekerbank maaşını  sürekli PTT’den alan emekli vatandaşlar için ihtiyaç kredi kampanyası düzenlemiştir. Şekerbank ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyenler 48 ay vadeli bir şekilde %1,49 faiz seçenekleri ile en fazla 36 bin TL alabilirler.

En yakın PTT şubesine giderek Şekerbank kredi başvuru formunu doldurup, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank

Maaşını PTT şubelerinden alan emekliler için düzenlediği kampanya ile en faz 20.000 TL ihtiyaç kredisi imkanı sağlayan Vakıfbank 36 ay ya da 48 vadeli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Vakıfbank’tan ihtiyaç kredisi almak isteyen emekliler 80 yaşını aşmamış olmalıdır.

En yakın PTT şubesine giderek Vakıfbank ihtiyaç kredisi formu doldurup, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank PTT ile yapmış olduğu anlaşmaya göre 80 yaşını geçmemiş emeklilere en fazla 36.000 TL kredi imkanı sağlamaktadır. %1,75 oranında faiz uygulayan Denizbank kredi başvurularını en yakın PTT’ye gidip, form doldurarak yapabilirsiniz.

ING BANK

Maaşını PTT’den alan emekliler için düzenlenmiş olan ING BANK ihtiyaç kredisi %1,54 oranında ki faiz oranı ile 48 ay vadeli ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Sadece 75 yaşını aşmamış olan emekliler en fazla 45.000 TL ihtiyaç kredisi çekebilmektedir.  En yakın PTT’ye gidip, form doldurarak ING BANK ihtiyaç kredisinden yaralanabilirsiniz.

TEB Bankası

PTT ile yaptığı anlaşma doğrultusunda emekliler için kredi tahsis ücretsiz kredi fırsatı sağlayan TEB en az 1.000 TL en fazla 20.000 TL kredi vermektedir. %1,55 faiz oranı ile 48 ay vade seçenekleri sunmaktadır. En yakın PTT’ye giderek sadece nüfus cüzdanınız ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka

PTT emeklilerine özel yapmış olduğu kampanya ile 48 ay vadeli %1,55 oranında faizli olarak 30.000 TL kredi imkanı sağlamaktadır.

Odeabank

PTT’den emekli maaşı alan vatandaşlara özel düzenlediği kampanyada Odeabank en fazla 50.000 TL kredi imkanı sunmaktadır. %1,64 faiz oranıyla 48 ay vade imkanı sağlayan Odeabanka PTT’ye giderek başvuru yapabilirsiniz.

Emeklilere Özel Borç Kapatma Kredisi

Sicili Bozuk Emeklilere Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here