Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

0
PAYLAŞ
Garanti Bankası Taşıt Kredisi
Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

48 aya kadar vade seçeneği ile Garanti Bankası’nda düşük faizli taşıt kredisi kampanyaları var. 0 km ve 2. el araçlar için alabileceğiniz Garanti Bankası taşıt kredisi, kefilsiz olarak veriliyor. Garanti’nin kredi kampanyaları ile aracınızı hemen alıp, ödemelerinizi uzun vadede yapabilirsiniz. Taşıt kredisi, hızlı onaylanmaktadır, beklemenize gerek kalmaz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi İçin Gerekli Belgeler 

Taşıt kredisi için başvuru yapacaksanız, başvuru sırasında şu belgelere ihtiyacınız olacak;

  • Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi,
  • Gelir belgesi
  • 0 km araç alımı için aracın proforma faturası
  • 2. el araç alımı için aracın ruhsatı

Garanti Bankası Taşıt Kredisine Nasıl Başvurulur? 

Başvurularınızı, Garanti Bankası şubelerinden, mobil şubeden ve internet şubesinden yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru için, Garanti Bankası resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra; Bireysel > Krediler > Taşıt Kredisi > Başvuru adımlarını takip ederek Garanti Bankası taşıt kredisi online başvuru formuna ulaşabilir ve formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

EN UYGUN TAŞIT KREDİSİ

444 OTOM

Türkiye’nin ilk taşıt kredisi hattı da Garanti’de! Dilediğiniz her yerden, hızlı ve kolay başvuru yapabilirsiniz. 444 OTOM’u arayarak araç kredileri hakkında bilgi alabilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz.

Bayide Anında Kredi 

Garanti’de, taşıt kredisi artık bayilerde. Beğendiğiniz aracı almak için kredi başvurusu yapacağınızda bankaya kadar gitmenize gerek yok. Anlaşmalı bayilerde, hızlı ve kolay başvuru yapabilir, başvurunuzun onaylanması durumunda taşıt kredinizi anında kullanabilirsiniz. Kredi başvurunuz, gerekli şartlar ve kredi notunuz değerlendirilip ortalama 30 dakika içinde sonuçlandırılır. Ayrıca Garanti’nin markalara özel kampanya seçenekleri de bulunmaktadır.

Çevreci Taşıt Kredisi 

Garanti’de elektrikli ve hibrit araçlar için de kredi seçenekleri var. 48 aya varan vadelerle çevreci taşıt kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi Hesaplama 

Uygun ödeme seçenekleri ile Garanti’den taşıt kredisi alabilirsiniz. 2.el araç alımlarında, kredi için alabileceğiniz aracın maksimum 8 yaşında olması gerekmektedir.

20.000 TL Taşıt Kredisi

Garanti’den 36 ay vadeli olarak kredi almak isterseniz; %1,44 faiz oranı ile aylık 750 TL taksit ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı 27.028,65 TL’dir.

25.000 TL Taşıt Kredisi 

48 ay vadeli olarak kredi almak isterseniz, aylık %1,44 faiz uygulanır. Bu kredi için ödeyeceğiniz taksit tutarı 770 TL’dir. Toplamda 36.988,63 TL ödersiniz.

30.000 TL Taşıt Kredisi 

Garanti Bankası taşıt kredisi kapsamında 30.000 TL kredi kullanmak isterseniz, %1,44 faiz oranı ile 48 ay vade seçeneğinde aylık 924,72 TL taksit ödersiniz. Toplam geri ödeme tutarı 44.386,37 TL olur.

Araba Alırken Hangi Kredi Kullanılmalı  Taşıt kredisi mi İhtiyaç kredisi…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here