Ana sayfa Garanti Bankası Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

4
PAYLAŞ

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti Bankası kredi kartı borç ve limit sorgulama işlemlerinin yapılacağı kanallar hakkında bilgi.

Garanti Bankası şu anda piyasaya hakim durumu sebebi ile en fazla revaçta olan Bonus Card ve türevlerini yöneten banka konumunda. Flexi, Miles&Smiles, American Express, Money gibir bir çok kredi kartı ürününe sahip. Bir çok kişinin eline ekstrelerin geç ulaşması ve ya başka sebeplerden kredi kartı borçlarını öğrenme ihtiyacı vasıl oluyor.Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama Bazen de o ay içerisinde çok fazla harcama yaptığınızda da ne kadar limitinizin kaldığını öğrenmek istersiniz. Bunu Garanti Bankasında gerçekleştirmek için 3 yol bulunmaktadır:

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Öğrenmek İçin İnternet Bankacılığı

İnternet bankacılığına girmek ve anlık borç miktarı ile hangi kurumda ne kadar alışveriş yaptığınızı öğrenmenin en kolay ve en güzel yoludur. Çünkü bilgisayarın başında ve uzun uzun inceleyebileceğiniz bir ortamı ancak internet bankacılığı ile bulabilirsiniz. Aynı zamanda akıllı cep telefonlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile de anlık olarak da takip edebilirsiniz. Eğer Garanti Bankasına ait internet şubesine üyeliğiniz yok ise kredi kartınız ve bankada kayıtlı cep telefonunuz ile kolaylıkla şifrenizi öğrenip giriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi kullancı adı, şifre ve parolanızı öğrenmek istiyorsanız hemen buraya tıklayıp gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Sorgulama

Garanti Bankası Kredi Kartı Telefon Bankacılığı İle Öğrenme

Garanti Bankası müşteri hizmetleri hattını arayarak da kredi kartı borcunuzu anlık olarak öğrenebilir ve kalan limitiniz hakkında da bilgiye ulaşabilirsiniz. 444 0 333 ve ya 0 850 222 0 333 numaralı hattı arayarak sesli yanıt sisteminden istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun için sadece kredi kartınızın yanınızda olması ve kredi kartınızın şifresini bilmeniz yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Borç Sorgulama İçin Banka ATM’leri

Teknolojik ürünleri kullanmayı sevmiyorsanız size tek bir yol kalıyor oda bir Garanti Bankası ATM’si bulmak ve buradan kredi kartı borç ve limit bilgilerine ulaşmak…

Garanti Kredi Limiti Sorgulama : Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Sorgulama

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here