Ana sayfa QNB Finansbank Finansbank Cosme Kredisi

Finansbank Cosme Kredisi

0
PAYLAŞ
COSME Kredisi Finansbank’tan
COSME Kredisi Finansbank’tan

Finansbank Cosme Kredisi

Teknolojinin ve Dünya standartlarının değişmesi ile birlikte insanoğlunun ihtiyaçları da artmaktadır. İnsanların bu ihtiyaçlarının neticesinde bankalar ihtiyaçların çözümü için devreye girmektedir. QNB Finansbank müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretmekte ve müşteri için yönlendirici kampanyalar sunmaktadır. KOBİ’ler için bulunmaz bir kredi fırsatı sunan QNB Finansbank, COSME ismi ile insanların yeni duymaya başladığı bir kredi türü ortaya koymuştur. COSME kredisi nedir? COSME kredisi Finansbank tarafından insanların hayatına dahil olan kredi çeşidi olarak karşınıza çıkmaktadır.

COSME Kredisi Finansbank
COSME Kredisi Finansbank

Cosme Kredi Nedir?

COSME kredisi Finansbank aracılığı ile insanların ihtiyaçları doğrultusunda, çözüm üretmek için oluşturulan kredi türünün detayını Finansbank’ın web sitesinden öğrenebilirsiniz. COSME kredisi Finansbank’ın devamlı olarak geliştirilen ve yenilenen internet sayfasında bulunmaktadır. COSME KOBİ’lerin gelişmesi için Avrupa Birliği aracılığıyla sunulmaktadır. Avrupa Birliği tarafından sunulan bu programın amacı rekabet alanının güçlendirilmesi ve devam etmesidir. Aynı zamanda girişimciliğin de arttırılması hedef alınarak bu program hazırlanmıştır. Finansbank’ın web sayfasında bulunan yasal metin link üzerinden COSME kredisinin ve işlevinin detayını görüntüleyebilirsiniz.

QNB Finansbank sayesinde Avrupa Birliği ve Avrupa Yatırım Fonu’nun verdiği destek ile geliştirilen COSME, Finansbank ihtiyaç kredisi olarak müşterilere hizmet sunmaktadır. Bu kredinin sunduğu fırsatlardan faydalanmak isteyen işletmeler için uygun faiz oranları ve 1 ve 5 yıl arasında vade seçeneği sunulmaktadır. COSME, aslında bir nevi ticari kredidir. Krediden yararlanmak isteyen kişiler en yakın QNB Finansbank şubesine giderek detaylı bilgi alarak gerekli işlemleri yaptırabilirler.

Krediye Başvurma Şartları Nelerdir?

  • Kredi alacak işletmenin minimum 10 çalışanı olmalıdır.
  • İşletmenin minimum 6 ay ve maksimum 5 yıllık bir faaliyeti olmalıdır.
  • İşletme için son sene içerisinde ulaşılan ciro 2 milyon TL’den az olmalıdır.
  • İşletmenin alkol, tütün veya silah gibi sektörler ile ilgili faaliyeti olmamalıdır.
  • Gerekli özellikleri barındıran işletmeler, imza beyannamesi, vergi levhası, kimlik cüzdanı ile başvurularını tamamlayabilirler.
  • Kredi kullanmak isteyen anonim ve limited şirketi olan firmalar ise, yetkisi olan şahıs veya şirket ortaklarının kimlik fotokopisi, imza beyannamesi, vergi levhası, ticaret sicil belgesi, oda kayıt belgesi, ticaret sicil gazetesi gibi gerekli evrakları olmalıdır. Bu evraklar ile kredi başvurusu yapmak mümkün hale gelir.

Enpara Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here